ii7 116 2°. ,5 C. Kruijt, I i 5 5 5 5, 5? Echten, I. 1". Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. J. W. Vorster. Dr. A. van IJsendijk. Dr. H. IJssel de Schepper. ie H. Reijnders, M. den Oudsten, A. Willers, J. Visser, J. Scheijgrond, A. M. Etneis, G. Kok, Onderwijzeres en in Jongens Herhalings-school. E. A. Zwaaneveld, Onderw. voor Jongens. W. den Hoed, Onderwijzer. P. van Rijk, 1e Burgerschool voor Meisjes. E. P. J. Jager, Onderwijze. G. van Groos, H. G. Burgersdijk, J. E. v.d. Klein, geb. Verhoef, Onderwijzs. in de handw. 4». H. J. W. Huber, H. d. School. I C. de Rooij, Onderwijzer. H.E. v.d. Roer, H. Robberse, gehouden op den tweeden Woensdag van J. v. Kempen, Hfd. d. School. i M. G. Emeis, Onderwijzer Meisjes Herhalings-school. B. P. van Cittert, Hfd. d. Sch. G. van Groos, Onderwijzeres. Cursus voor Volwassenen. OnderwijzerJ. Visser, 2P Onderwijzer. zeres en in vrouw el. handw J. A. Kramers, C. A. Schriek, Wed. P. Kleijnenburg, geb. A.Prince, Onderwijzeres in de vrouwelijke handwerken. M. W. Kruisheer, M. Spruijt, Voorzitter J. H. van der Voort, Secr. C. W. van de Velde. A. K. van der Garden. De gewone Vergaderingen worden iedere maand in het gebouw Arti-Legf des avonds te acht OPENBARE SCHOLEN. Eerste Kostelooze-school. J. Gonda, Hoofd der School. J. v. Kempen, Onderwijzer L. C. J. de Groot, C. J. Verschoor, E. van Dantzig, E. A. Zwaaneveld, C. Zoet, A. Lootsma, ,5 Tweede Kostelooze-school. S. Posthumus, Hfd. d. School. Onderwijzer 55 vrouwelijke handwerken. J. C. Hoogendijk, H. P. Kluit, A.E. Soet, geb. Berlijn, On derwijzeres vrouw, handw. M. S. van Eijk, E. Spruijt, (tijdel.) M. den Oudsten, Onderwij zer teekenen. P. W. Bouwer, Onderws. en in vrouw el. handvuerken. S. J. van Eijk, C. W. Schinkel, E. van Rijk, Onderwijzeres vrouwelijke handwerken. L. J. Wijnmalen, 5U. 2e Burgerschool R. Leopold, Hfd. d. School. J. Slop, Onderwijzer. 6». B. P. v. Cittert, H. d. Sch. M. P. P. Wijnrox, .Onderw. en in vr ouwel. handwerken A. Schouten, E. C. L. van J. Schouten, Onderwijzeres. 7°. 2e Burgerschool M. L. J. Bender, H. d. Sch. C. C. W. v. Amerom, Onderw. M. S. Haga, Het onderwijs op deze scholen omvat, behalve de vakken van het gewoon lager onderwijs: op de beide Kostelooze- scholen en de Tusschen school, de gymnastiek, het teekenen en de handwerken voor meisjes; op de le Burgerschool voor Meisjes tot dezelfde vakken en de beginselen der Fransche taal; op de ie Burgerschool voor Jongens tot de beginselen voor Meisjes. E. Groothoff, Onderwijzeres. A.Th. v.d. Woude, C. M. W. Bos, 3°. Tusschenschool. G. N. Kruisheer, Hfd d. Sch. J. D. Emeis, Onderwijzer W. de Ven Jr., C. Kruijt, E. R. C. Peletier, R. Oosterling, A. van Kersen, J. P. Burgersdijk, Onderwij- 1e Burgerschool voor Jongens. K. J. van Ingen, Onderw. M. G. Emeis, J. H. W. Stappers,

Adresboeken Gouda | 1895 | | pagina 60