J: u8 119 J. Gonda. S. Posthumus. B. P. van Cittert. G. N. Kruisheer. C. Natzijl, Onderwijzer J. Smit, C. J. v. d. Putte, Onderwijzer P. M. Both, a. b. A. H. v. d. Bom, Hfd. d. Sch. A. Grobbenhaar, Onderwzs. M. Adegeest, A. de Raadt, Voorzitter. J. van Oel, Vice- Voorzitter. G. van der Zwalm, Seer. v. d. Putte, Hfd. d. School. v. d. Brugge, Onderwijzer. P.C.Th.Malingré(Deken) Vrz. A.AlbadaJelgersma 'Pastoor). H. Goorissen, Seer .-Penn. E. P. Visser, geb. Schotel, Hoofd der School. K. D. Poortman, H. d. Sch. E. Rietveld, Onderwijzeres. Tweede. M. S. van Eijk, Onderws. J. F. de Jong. b. Bijzondere. Wed. Weurman, geb. Belonje. IV, HUISONDERWIJZERS. J. D. Emeis. J. van Kempen. J. van de Putte. I M. den Oudsten. V. RIJKS-NORMAALSCHOOL. De lessen worden gegeven in de U Openbare Burgerschool voor Jongens. H. J. W. Huber, Directeur. J. Gonda. S. Posthumus. R. Leopold. B. P. van Cittert. J. G. Kropman. C. de Rooij, Teekenen. P. A. van Roon, Zang. H. J. Steenbergen, Gymnast. M. P. P. Wijnrox, Handw. van Rhijn, Penningm. van Wingerden. Personeel der School. Mej. A. Brokaar, vrouwe lijke handwerken. der Fransche taal, die der wiskunde, de gymnastiek en het teekenen; op de 2C Burgerschool voor Jongens tot dezelfde vakken, Engelsch en Duitsch; en op de 2e Burgerschool voor Meisjes tot de beginselen der levende talen, de gymnastiek, het teekenen en de handwerken voor meisjes. Onderwijzer in het teekenen. Joh. v. d. Laan, H. d. School. N. W. de Jel, Onderwijzer. F. Moritz, 3. (Liefdegesticht) J. J. Bertelman. Onderwijzers in de Gymnastiek. H. J. Steenbergen. H. Ouderkerk. II. BIJZONDERE SCHOLEN. 1. School voor Christ. Nat. Onderwijs. instandhouding van Vrije Scholen C. Brunt, 2' Secr. L. van der Wolf, Penn. Christ. Nat. Onderwijl Commissie der School. K. C. Van de R. K. inrichting van Liefdadigheid. Onder het beheer der Liefdezusters (HoofdzetelOuden Bosch). Commissie der School. N. de Graaf. C. A. B. Bantzinger. L. A. H. Quant. Schoollokaal: Lange Groenendaal, Wijk I, N°. tl). 2. Vereeniging tot oprichting en i L. ”..e op Gereformeerden grondslag. H. M. Dercksen, Voorzitter. J. J. Kersbergen, Vice- Voorz. A. Vingerling, 1' Secr. School voor Meisjes. Bewaarschool voor Jongens en Meisjes. J. F. Tielens, Onderwijzeres. G. J. L. Peers. J. M. de Ronden, 4. R. K. Jongensschool. Het bestuur is opgedragen aan de Directie van het Liefdegesticht. J. G. Kropman, Hfd. d. Schl. J. de Jong, Onderwijzer. P. J. H. Brouwer, III. BEWAARSCHOLEN. a. Openbare. Voor on- en minvermogenden. Eerste. A. van Eijk, Onderwijzeres.

Adresboeken Gouda | 1895 | | pagina 61