NATIONALE MILITIE. GARNIZOEN. 124 125 Inspecteur van Politie. B. L. H. Leclercq. C. Plokhooij. 2 I P. van Ham. I Chef. Conip. T 2 T orenwachters. C. van Duuren. P. Leemeijer. H. Heikens. Agenten 3e klasse, B. C. van Donselaar. W. J. de Keizer. J. G. Peverelli. J. F. C. W. Adels. Jac. van der Meer. J. A. Leers. M. M. Eijssell. H. Dijkstra. F. G. Riesz. Conip. 4 3 3e District. Hoofdplaats Leiden. J. Rinkes Borger te Leiden, Voorzitter. A. de Rochemont te Leiden, Secretaris van den Militieraad. J. A. H. Boellaard, gepensioneerd Luit. Kol. van het Leger in Ned. Oost-Lndië, Militie-Commissaris te 's Hage. Hoofdagenten. D. van Genderen. Agenten 1e klasse. Hoofdagent A. Mulder. H. Wortman. B. van den Bosch. K. Akkerman. J. F. Zitwing, titulair. 4e Keg. Infanterie 5e Bataljon. Staf. G. J. D. JE. Riesz, Majoor. P. Giel, ie Luitenant-Adjudant G. G. de Blauw, ie Luitenant-Kwartiermeester Ged. bij het Hosp. te Leiden. Kapiteins. Conip. 3 4 Conip. 4 H. J. Iwes. P. Giel, Adj. W. L. Overduijn, Ged. bij de PermMil. SpoorwC. 4 L.T. H. Baron van Boecop. 3 J. Spaan, Ged. v. h. O. I. L. 2e Luitenants. Conip. 3 1 Adjudanten Onderofficieren. W. F. van der Bijl. A. J. van Thiel. Genie. J. J. Kersbergen, Fortificatie-opzichter ie klasse. Militair Hospitaal 3e klasse. R. van der Veer (Arts') Offic. v. Gezondh. i' klasse J. Wisse, Adjudant Hulp-Apotheker H. W. C. Spruit, Administrateur Garnizoens-Nachtleger en Kleeding-Magazijn. J. Hubert, Administrateur Onder het Militiekanton Gouda ressorteeren de gemeentenGouda, Krim pen a/d IJsel, Ouderkerk a/d IJsel, Berkenwoude, Gouderak, Stolwijk, Reeu- wijk, Haastrecht, Vlist en Moordrecht. Het jaarlijksch contingent is afwisselend. Voor 1894 bedraagt dit voor Gouda 34 man. W. J. L. Wijmans, J. Ditmar. 1e Luitenants. Comp. 2 J. Bosman. C. Nugteren. Agenten 2e klasse. I J. Simonis. P. In ’t Hout. P. H. Specht Grijp. I H. C. Fortanier, Ged. b. d. Mil. Verkenn. 4 L. F. Duijmaer van Twist. 1 J. G. Leverland.

Adresboeken Gouda | 1895 | | pagina 64