J 132 133 5? D. G. van Vreumingen. - T. Crebas. C. Kooijman. P. van Reedt Dortland. J. Punselie. Dagelijksch Bestuur S. H. Polak. M. van Aalst. ,Gemielath Chasadium”. A. Ketellapper, Leer aar. L. Sanders, Koster. E. S. Cats, Voorzitter. M. E. Monasch. A. J. Trijbits. Gustaaf-Adolf-Vereeniging. Afdeeling Gouda. L. ten Bosch, Voorzitter. J. M. Noothoven van Goor, Seer ,-Penningmeester C. G. van der Pot, (Wad- dingsveen), Voorzitter. E. S. Cats, Voorzitter. M. E. Monasch. A. J. Trijbits. S. H. Polak. M. van Aalst. Vereeniging ter bevordering der Zendingzaak. Vrz. J. Visser, Secretaris. J. Vos, Penningmeester. Utrechtsche Zendingvereeniging. A. Wartena, Correspondent. Zendingvereeniging „Java-Comité”, Zeister Zending- gen. en Vereeniging der „Egypte-Zending”. P. S. van der Staal, Correspondent. Maandbladen gratis. Nederlandsche Zendingvereeniging. Afdeeling Gouda. P. S. v. d. Staal, Secretaris der Kinder zending. H. A. Toen, Algem. Pennm. Eens en de Kleine Kerk. *Ds. J. W. Berkelbach van der Sprenkel. P. W. Kamphuizen. H. Kemp. J. H. van der Togt, J. Visser. Mr. I). J. van Heusde. P. W. Kamphuizen. H. W. G. Koning. Nederlandsche Protestantenbond. Afdeeling Gouda en Omstreken. L. R. Oldeman, Voorzitter. D. Hoogendijk, Penningm. G. A. D. J. Gabrij, Secret. Nederlandsch Gods. Tractaatgenootschap. A. Wartena, Correspondent. Nederlandsch Zendelinggenootschap. Afdeeling Gouda. 1 L. ten Bosch, Secretaris. I W. Kromhout Sr., Penningm. P. de Raadt, Voorzitter. M. van Deth, Secretaris. M. Ketel, Voorz. der Kinderz. Klndefzending. Avondschool der afdeeling met p. m. 130 kinderen, per maand. Donderdag, in het Lokaal «tot Heil des Volks”. Stuivers-Collecte. Onder bestuur van P. S. van der Staal, bij wien inlich tingen en «Zendingblaadjes” verkrijgbaar zijn. Protestantsche Zondagsschool. Opgericht door de afdeeling Gouda van den iNederlandschen Protestantenbond gehouden in de Remonstrantsche Kerk en in het gebouw van de Loge. Bestuur. L. R. Oldeman, Voorzitter. G. C. de Vooijs, Secretaris-P'enningmeester Zondagsschool der Ned. Hervormde Kerk. Onder de zinspreuk: ,,Laat de kinderkens tot mij komen”. Gehouden in de St. Jans- *Ds. A. Wartena, Voorzitter. G. van der Zwaltn, Secretaris. J. M. Kortlandt, Penning meester. *Ds. L. ten Bosch. H. W. M. Steevens. Om beurten is een dezer heeren voor een jaar Voorzitter. Onderwijzend personeel 24. Aantal kinderen ino. Door de drie predikanten wordt gehouden een cursus voor het onderwijzend personeel. Pieuse Vereeniging S. H. Polak, Voorzitter D. Leefsma, Vice- Voorzitter. S. L. Cats, Thesaurier. Centraal Israëlitisch Oude Mannen- en Vrouwenhuis voor Nederland en Koloniën, gevestigd te Gouda. Hoofdbestuur. W. Visser, (Amsterdam). Mr. B. Asser, S. van Dantzig, (Rotterdam). J. van Cleeff Fz.

Adres_Gouda | 1895 | | pagina 68