J. v. G. J. 135 134 d. Brugge, Penning™.- B. J. v. d. Berg, Voorzitter. M. van Heiningen, Vice-Vrz. J. Vonk, Secretaris. D. Hamerslag, Vice-Secret. J. van Oei, Voorzitter. A. Verkade, Secretaris. W. M. de Jong, Penning™. Joh. de Jong Azn., Vice Penn. H. M. Dercksen, Bestuurslid. 4. Reeuwijk, te zamen cur. Zangvereeniging „De Kinderen van Korah!” A. Verkade, Penningmeester. J. de Haan, Vice-P enningm. J. van Oei, Directeur. Vereeniging ter Bevordering van Chr. Nationaal Onderwijs te Gouda. Bestuur. J. van Oel. C. van Wingerden. M. Ketel, Voorzitter. M. van Deth, Secretaris. Vereeniging ter bevordering van Christelijk School onderwijs onder mingegoeden. G. Prince, Voorzitter en Penningmeester J. van Dongen Bolding, Secretaris. Deze vereeniging suppleert thans voor 40 kinderen van mingegoede ouders die op de Christelijke School onderwijs ontvangen. Chr. Jongelings-Vereeniging „Daniël”. Goedgekeurd bij Kon. Best, van 20 Oct. 1893 N°. 21 Stscrt. N“. 283. G. Prince, Voorzitter. J. L. de Raadt, Secr. Vereeniging „Tot Heil des Volks”. Afdeeling Gouda. A. T. v. d. Pool, Penningm. B. Belonje, Vice-Penningm. G. de Raadt, Lokaal Comm. J. van Vliet, Penningmeester J. J. Teeuwen, Bibliothecaris. Vergadert eiken Zondag: ’s morgens te 8J en des avonds te 8 ure. op de bovenzaal van het lokaal «Tot Heil des Volks”. Bibliotheek van 1000 num mers, die gratis ter lezing gegeven worden. Nederlandsche Vereeniging voor Israël. Afdeeling Gouda. G. v. d. Zwalm, Voorzitter. P. S. v. d. Staal, Secr.-Penn. Courant en Contributie f 1,2a per jaar. 20 Leden. Vereeniging „Oranje en Nederland”. Opgericht 10 Juni 1872. J. van Oei, Voorzitter. P. S. v. d. Staal, Vice- Voorz. J. de Nooij, Secretaris. J. A. Nieuwveld, Vice-Secret. 40 Leden, 10 ct. per maand. Zondagsschool „Jozef”. Gehouden in de Bijzondere School voor Chr. Nat. Onderwijs^ 275 kinderen. Bestuur. A. A. C. van Asch, Penning meester. Christelijke Zangvereeniging „Halleluja” voor gemengd koor. J. van de Putte, Directeur. C. J. van de Putte, Secretaris P. de Raadt, Voorzitter. A. de Raadt, Vice- Voorzitter. M. Ketel, Secretaris. M. van Deth, Vice-Secretaris. Contributie ƒ2,50 per jaar, p. m. 32 leden. - ------ ‘7 Peperstraat. Zondagscholen der Afdeeling te Gouda en 500 kinderen. Contributie ƒ2,30 per jaar, p. m. 32 leden. Gedurende de wintermaanden openbare samenkomsten op ongeregelden tijd des avonds te 7j ure lokaal A. de Raadt, Voorzitter G. van der Zwalm, Secret. K. van Rhijn, Penningm. Aantal leden 36 en p. m. 40 begunstigers. De leden betalen onderling het eventueel jaarlijkse!) tekort van de Chr. School. Zij kiezen uit hun midden het bestuur der Chr. School. Begunstigers geven jaarlijks eene vrijwillige bijdrage. Chr. JongecLochters-Vereemging Dorcas”. Opgericht 31 October 1867. 74 leden. H. J. Bik, Voorzitster. G. v. d. Linden, Vice- Voorz. L. Husselson, Secretaresse. B. v. d. Speld, Vice Secret. M. A. Bik, Penningmeester es. I H. van Deth, Vice-Penningm. van der Togt, Pen ningmeester.

Adresboeken Gouda | 1895 | | pagina 69