138 139 5? Bestuurders. 4 werkende en 46 contribu- Th. Kits Nieuwenkamp. 5? Vereeniging: Hulpbetoon aan eerlijke en vlijtige armoede. Mej. W. J. A. Fortuijn Droog- leever, Thesaurier ster. P. Goedewaagen. J. Kortenoever. C. G. van der Post. P. W. Kamphuizen. H. W. G. Koning. E. S. Cats. Jaar van Aftreding 1896. C. A. van Berkel. N. de Graaf. C. van Veen. Mr. D. N. Brouwer. L. P. Hoogendijk. G. Prince. G. C. Fortuijn Droogleever. J. A. P. Montijn. Mr. M. M. Schim van der Loeff. Mej. >5 Mej. Jaar van aftreding. 1895. 1898. 1899. 1895. 1896. 1897. W. J. Fortuijn Droogleever, Voorzitter. A. van Veen. C. Hoogenboom. G. C. de Vooijs. D. G. van Vreumingen. G. Straver, Onder- Voorzitter. L. P. Hoogendijk, Secretaris. A. H. van Dillen. Mevr. A. M. C. Wernink, geb. van Ravesteijn, Voorzitster. H. v. Bergen IJzendoorn,^-^. Evekink Busgers, Ond.- Voorz. Mej. C. M. G. Dutilh. J? van Oldenborgh. G. W. de Jong; Secretaresse. W. J. A. Fortuijn Droogleever, Vice-Secretaresse. S. C. Roest van Limburg. Mevr. J. C. Jonker, geb. de Lange. C. de Jong, geb. Evekink Busgers. A. van de Velde, geb. Smits. R. Dijxhoorn. D. Braat. Mevr. L. Brouwer, geb. Mej. N. Prince. Het doel is om door het verschaffen van werk aan behoeftige huismoeders eenigen zedelijken invloed op de gezinnen te kunnen uitoefenen. Tabitha. Mevr. A. M. Klaus,geb. Boon van Ostade, Voorzitster. Mej. N. J. Schelling. Het doel dezer vereeniging is aan minvermogenden kieedingstukken naar mate van derzelver behoeften te verschaffen 4 werkende en 46 contribu- eerende leden. Commissarissen. Jaar van Aftreding 1893. C. C. H. Prince. i J. A. Biezenaar. Bereiding en uitdeeling der (Economische Soep. Commissarissen. W. J. Fortuijn Droogleever, Eerelid. Mr. A. A. van Bergen IJzen- doorn, (g Voorzitter. J. Kortenoever, Onder-Voorz. A. W. Roes, Secretaris. H. Groenendaal, Penningm. J. M. Noothoven van Goor, i De benoodigde gelden worden gevonden door inschrijving der ingezetenen a 3— per lijst. Voor deze lijst (39 briefjes) deelt de commissie gedurende de wintermaanden portiën voedzame soep uit. Werkinrichting tot wering der Bedelarij. Het lidmaatschap wordt verkregen door de betaling van een of meer cen ten daags. Kinderb e waar plaat s Mevr. E. Viruly, geb. Ledeboer te Leiden,Eere-Voorzitster. C. L. van Sonsbeek, geb. van Leeuwen, Voorzitster. K. Braat, geb. Hoogendijk, Secretaresse. Mej. C. S. Braat, Penningmeesteresse. Mevr. M. J. ten Bosch, geb. Scholtens. A. C. Wartena, geb. Kits Nieuwenkamp. Chr. Jonker, geb. Mijnlieff.

Adresboeken Gouda | 1895 | | pagina 71