i4i 140 A. Wartena, Voorzitter. A. Dortland. J. M. Noothoven van Goor. Mr. J. Fortuijn Droogleever. C. van Veen. Mr. D. N. Brouwer. Jaar van Aftreding 1897. W. Begeer. H. J. Nederhorst. 5? P. W. Kamphuizen, Pres. A. H. van Dillen, Seer. Jaar van Aftreding 1899. J. C. F. L. Busch. J. F. M. Temminck. J. Breebaart Lzn. E. S. Cats, Commissaris. S. S. Polak, A. de Raadt, Mr. A. A. van Bergen IJzen- doorn. sg G. C. van der Want. Kamer van Navraag ten dienste der bijzondere liefdadigheid. L. ten Bosch, Voorzitter. H. J. de Voogt, Onder-Vrz. B. J. H. Ovink, C. D. Julius, J. A. P. Montijn, Penningm. Nederlandscho Vereeniging tot afschaffing van sterken drank. A fdeeling Gottda. J. Visser, Secret.-Penningm. Vereeniging Nederlandsch Mettray. Afdeeling Gouda. W. J. Fortuijn Droogleever, Voorzitter. J. M. Noothoven van Goor, Secretaris-Penningmeester. Instituut voor Blinden te Amsterdam. T. P. Viruly te Leiden, Correspondent. Instituut voor Doofstommen te Groningen. Directeuren van dit Departement. W. J. Fortuijn Droogleever. A. Dortland. Inrichting voor het onderwijzen van spraak- gebrekkigen te Amsterdam. D. Ruijter, Correspondent. Het Gesticht „Bethel” te Zetten. N. Schelling, Correspondente. Het doel is om verwaarloosde meisjes boven de 16 jaren tot dienstboden te bekwamen of op eenige andere wijze in staat te stellen in eigen onder houd te voorzien, tegen betaling van f 10i,— ’sjaars en f 10,— bij aankomst. Het Gesticht „Magdalenahuis” te Zetten. Mevrouw Wartena, geb. Kits Nieuwenkamp, Correspondente. Het Kinderhuis te Zetten. Mevrouw Wartena, geb. Kits Nieuwenkamp, Correspondente. Het Asyl „Steenbeek” bij Hemmen in Gelderland. A. Wartena, Correspondent. Het doel Is opbeuring en terechtbrenging van boetvaardige gevallene vrou wen, die zich vrijwillig ter opbeuring aanbieden, of door anderen worden aanbevolen. Nederlandsch Genootschap tot zedelijke verbe tering der gevangenen. Afdeeling Gouda. H. W. G. Koning, Correspondent. Contributie f 2.60 per jaar. Vereeniging Zondagsrust. I J. H. van der Togt, Penn. 10 leden. Contributie f 0.50. Nederlandsch Genootschap tot bevordering van de Christelijke Heiliging van den Zondag. (Erkend bij Kon. Besluit van 5 December 1869 N°. 19.) Doelin den titel uitgedrukt. Conlribueerende leden; minstens ƒ0.25 per jaar. P. S. van der Staal, Correspondent. Jaar van Aftreding 1898. G. A. Bouter. Mr. D. J. van Heusde. ie Secret. 2e

Adresboeken Gouda | 1895 | | pagina 72