US J 44 leden. M. J.tenBosch,/1^. Scholtens, Voorzitster. G. Saltzer, Secretaresse. G. W. de Jong, Penningm. Dr. P. J. A. Levedag, Secre taris. H. J. de Voogt, Penningm. T. G. G. Valette, Voorzitter. Dr. W. Julius, Onder-Voorz. G. Prince, Secretaris. F. Herman Fzn., Penningm. E. J. van der Heijden, ie Vrz. C. L. W. v. Niel Schuuren, 2' Voorzitter. A. Hoogendijk, Boskoop. Moercapelle. W. Tom, Moordrecht. W.Kalkman, Krimp.a/d Lek. C. Hoogendijk Adrz., Ouder kerk a/d IJsel. Gouderak A. Dercksen. L. van der Wolf. Joh. van der Laan, Secretaris Loco Penn. Het Roode Kruis. Afdeeling Gouda' Bestuur. C. M. E. Dutilh. J. M. Saltzer. N. J. Schelling. D. Braat. Penn. 10 Katholieke Kiesvereeniging. Bestuur. H. H. Week, i' Secretaris N. P. A. Meurs, 2° i Liefdadigheids-Vereenigiug. tot ondersteuning van armen en ongelukklgen. M. de Graaf. E. Sandmann. C. L. Canevascini. Plaatselijke Anti-Revolutionnaire Kiesvereeniging „Vreest God, eert den Koning”. Bestuur. H. M. Dercksen, Voorzitter. L. F. Duijmaer van Twist, 2' Voorzitter. Centrale Anti-Revolutionnaire Kiesvereeniging .Nederland en Oranje”. Bestuur. Voorz. C. Rupke, Nieuwerkerk a/d IJseiVice- Voorz. L. F. Duijmaer van Twist, Gouda, Penningm. H.M.Dercksen,Gouda, VSec. L. van der Wolf, 2e Krimpen a/d IJsel. P. van Leeuwen, Voorzitster. M. Zwanenburg, Vice- Voorz. C. Hermans. M. Slangen. Deze dames-vereeniging houdt zich hoofdzakelijk onledig met het vervaar digen en uitdeelen van kleedingstukken, daartoe in staat gesteld door liefde giften, welke jaarlijks door hen worden ingezameld. Nederlandseh Gasthuis voor behoeftige en min vermogende ooglijders. Correspondent-Commissaris voor Gouda en Omstreken. H. W. G. Koning. Begunstigers f 2,30 per jaar. Nederlandsche Vereeniging „de Stuers”. Afdeeling Gouda, 34 leden. M. Spruijt, Correspondent. Het doel dezer vereeniging is om aan behoeftige verminkten kunstledematen te verstrekken. Contributie f 2,80 per jaar. Maatschappij tot redding van Drenkelingen. Opgericht in 1767 te Amsterdam. Afdeeling Gouda. M. Spruijt, Correspondent. Nederlandsche Maatschappij ter bevordering der Geneeskunst. Afdeeling Gouda en Omstreken, 20 Bestuur. Dr.J.H.Bakker Niemeijer, Vz. Dr. P. W. Mari, te Moor drecht, Vice- Voorzitter. Kiesvereeniging „Burgerplicht”. (Voor de 2e Kamer der Staten-Generaal en voor de Provinciale Staten Bestuur. J. L. van Eijk. L. D. Keus. A. J. Schilt.

Adresboeken Gouda | 1895 | | pagina 74