149 148 HET DEPARTEMENT. SPAAR- EN H.W.M.Steevens, Penningm. 5? C. Witte van de Velde. J. W. Vorster. Dr. A. van IJsendijk. C. D. Julius. H. Braat. A. Jonker Kzn. J. H. van der Voort. A. van Veen. N. van Krimpen. D. Ruijter, Z?ö^/z.-.S'óYré’/«z'A. G. Prince. H. Groenendaal, Penningm. A. L. Thierens, Secretaris. W. C. Smit. O. A. van der Want. Spaarkas. Beheerd door het Burgerlijk Armbestuur. W. Kromhout Jr., Commiss. A. G. van Schalen, J. Heij, A. Dam, Ambachtstand-V ereeniging. W. G. v. Geelen, Vrz.-Penn. J. D. de Bock, Secretaris. H. v. Willigen, Commissaris Th. Binnendijk, Maatschappij tot Nut van ’t Algemeen. Departement Gotcda. J. W. Vorster, Voorzitter. C. Witte van de Velde. Dr. A. van IJsendijk. HULPBANK. Commissarissen. Mr. J. Fortuijn Droogleever, Voorzitter Dr. W.Julius, Vice- Voorzitter. J. F. M. Temminck. G. C. Fortuijn Droogleever. A. van Reedt Dortland. D. Hoogendijk. Mr. D. N. Brouwer. Zittingen ter ontvangst van aflossingen aan de Hulpbank: Zaterdagavond van 61—71 uur; inleg Spaarbank Zaterdagavond van 8—10 uur; voor uitbe taling van voorschotten Hulpbank Maandagavond 8—9 uurteruggave inleg- gelden Spaarbank Maandagavond van 8—9 uur. Spaarbank-inleggers ge nieten 3°/0 ’sjaars rente. C. M. Puijk. J. Heij. K. van Vliet. H. Klingen. Het doel is onderlinge geldelijke bijstand in geval van ziekte; bovendien een geldelijke uitkeering bij overlijden. Vereeniging voor Timmerlieden. Onder de zinspreuk: ..Z.oi« voor de Toekomst”. Bestuur. B. Hoogerwaard, Voorzitter. Th. Revet, Secretaris. J. van P enningmeester Het doel is: onderlinge geldelijke bijstand in geval van ziekte of overlijden. Contributie 10 ets. per week. 60 leden J. de Jong Azn., ie Commiss. J. Klopper, 2e LEESBIBLIOTHEEK VAN Commissarissen. C. D. Julius, Voorzitter. J. H. v. d. Voort, Secretaris. j. F. M. Temminck. G. Zegers, President. J. C. Menge, Vice-Pres. A. Smit, Secretaris. D. L. Soer, Vice-Secret. J. L. Leijerweerd, Penningm. J. L. Lafeber, Vice-Penn. COMMISSIE VAN TOEZICHT. A. van der Klein, President. H. Dekkinga, Secretaris. F. Jansen. 700 leden. Doel: Aan de leden brood en bij voldoende deelname ook andere levensmiddelen van de beste qualiteit tegen de minst mogelljke prijzen te ver schaffen. Vereeniging „Maatschappelijk Belang”. Bestuur. J. J. Grootendorst, Voorzitter. T. Crebas, Secretaris. Kleermakers-Vereeniging „Onderl. Hulpbetoon”. Opgericht Februari 1859. Bestuur. J. J. Grootendorst, Voorzitter. J. G. van Dam, Vice- Voorz. J. S. v. d. Sloot, ie Schrijver. A. J. v. d. Sanden, Penningm. Goudsche Coöp. Broodbakkerij en Verbruiksver- eeniging „Ons Voordeel”. Bestuur. P. J. van As. H. A. C. Brinkman. Z. A. B. Cornelissen. A. Engelbrecht. H. de Groot.

Adresboeken Gouda | 1895 | | pagina 76