I5° J- 7 i5i M. Schouten, Voorzitter. B. Belonje, Vice-Voorzitter. G. H. Flux, Secretaris. A. Sliedrecht, ie Penningm. 5J 5 J I. T. Berlijn, Voorzitter. J. A de Peer, Secr.-Boekh. A. de Hoog, Penningmeester. P. J. Jansen, Bestuurder A. den Held, J. M. de Jong, J. F. de Nooij, Secretaris. L. v. Wingerden, Penningm. A. G. Arkenbout, Bestuur si. I. T. Berlijn, A. Engelbrecht. W. L. Harmsen. Commissarissen van Toezicht. G. Krook. L. F. Duijmaer van Twist. Algemeen Nederl. Werklieden-Verbond. Afdeeling Gouda. B. Holsderver, Voorzitter. P. J. van As, Secretaris. W. Roepers, Penningmeester. Militaire van Bergen IJzendoorn. H. N. Kersbergen, ie Comm. J. P. Delchambre, 2e W. F. v. d. Bijl, D. J. v. Nahuijs, I Adviseurs. A. H. Kulik, Voorzitter. A. Grendel, Vice-Voorz. A. H. Kulik Jr., Secretaris. H. Rabouw, Penningmeester Het doel is gelijk aan dat der vereeniging voor timmerlieden. Vereeniging „Providentia”. Goedgekeurd bij Kon. Besl. 20 Maart 1893. Stct Nui 127 Bestuur. H. V Bestuurder J. Fokker, C. Sanders, J. Hulscher, C. Wiezer. tegen wanbetalers. Alleen voor woningen die bij de week verhuurd worden. Bestuur. W. F. C. van Essen, Voorz. P. W.J.v.Luenen, Vice- Voorz C. IJsselstijn. Werklieden-Verbond patrimonium”. Afdeeling Gouda P. Scholten, Eere- Voorzitter. J. Rietveld, Voorzitter. J. Schultz, Onder- Voorzitter. COMMISSIE VAN ADVIES. H. M. Dercksen. C. Jonker. v. Galen, Secr.-Penningm. I B. G. J. van Deutekom, Secr. I Penningmeester Beschermer is men door eene bijdrage van 10.— per jaar of minstens f 25,— in eens. Donateur van f 0,50 tot beneden f 10,—. DONATEURS-COMMISSIE. Mr. M. M. Schim v. d. Loeff. J. J. Prins. Contributie voor gehuwden 13 ets. en voor ongehuwden 11 ets. per week Uitkeering bij ziekte, 16 weken per jaar, f 5,— per week; bij overlijden van- een gehuwd lid f 50,—. Gehuwden genieten bij de bevalling hunner vrouw eene uitkeering in eens van ƒ5,—. 90 donateurs en 409 leden. „Het Huizenfonds”. Fonds tot onderlinge waarborg voor kosten van gerechtelijke vervolgingen Neder landsche Bond van Oud-Onderofficieren. Afdeeling Gouda. Beschermheer Mr. A. A. H. W. G. Koning, Eere- Vrz. M. G. v. Frankenhuijsen, Vz. J. Schultz, Secretaris J. C. Menge, Penningm. Correspondent voor de stoffelijke belangen, de Voorzitter. Het doel der bond is: Toewijding aan Vorstin en Vaderland, en de behar tiging van de stoffelijke belangen zijner leden in het Maatschappelijk leven met bepaalde uitsluiting van alle politieke belangen. Vereeniging van gepensioneerde Onderofficieren en minderen van het Nederl. Leger. (Onderstand aan militairen, gepensioneerd vóór de wet van 1877, en hunne weduwen). Afdeeling Gouda. A.K.v.d. Garden, Eere- Voorz. H. J. Steenbergen, Voorz. Schoenmakers Zieken- en Begrafenisfonds. Onder de zinspreuk„Helpt u zelven". Bestuur. J. Steenland, 2e Penningm. H. J. van Beugen, Commits. B. van Tongerloo, Metselaars-Vereeniging „Onder!. Hulpbetoon”. Bestuur. C. Verschut, Commissaris. W. Bouwman, J. van der Klis, J. van Dorp,

Adresboeken Gouda | 1895 | | pagina 77