154 '55 H. Kaijser, Penningmeester. C. C. H. Prince, Thesaurier J. M. Noothoven van Goor. C. Witte van de Velde. D. C. W. van der Laar. J. B. van Catz. J. Brouwer de Koning, Haastrecht. J. N. Both. D. Verweij, Gouderak. B. H. van de Werve Jr. G. van Houweninge. H. Jager, President. P. v. Trotsenburg, Secretaris. yhR.NAiWexye^r.yPenningm. M. J. Oosterling, Penningm. H. H. Weck, Bibliothecaris. Verslaggever. Sociëteit „Ons Genoegen”, in de Boelekade. A. v. Veen, Penningmeester. P. J. Bellaart, 2e G. A. Bouter. C. IJsselsteijn. C. G. van der Post. Contributie f 8,—. T(jdelüke Omslag f 1,—. Commissarissen. J. M. Noothoven van Goor, Voorzitter. H. Jager, Onder-Voorzitter F. Herman Fzn., Secretaris. W. Begeer, 2e Maatschappij ter Bevordering van Nijverheid. Departement Gouda. Dr. H. IJssel de Schepper, Voorzitter. J. W. Molijn, Secretaris. Contributie f 5,23 per jaar, waarvoor men tevens het Tijdschrift van Nij verheid in eigendom ontvangt. Hollandsche Maatschappij van Landbouw. Afdeeling Gouda en Omstreken. Mr. A. A. van Bergen IJzendoorn, Eere-Lid. J. BreebaartLzn., Voorzitter. P.HooftmanJzn. Ond-.- Voorz A. v. Veen, Seer.-Penningm. G. A. Bouter. Contributie ƒ3,—. Sedert primo Januari 1892 ontvangt elk lid een weekblad. Vereeniging „Floralia”. Dr. H. IJssel de Schepper. M. Spruijt. A. Steensma. Sociëteit „De Reunie”, op de Oosthaven. Commssarissen. C. C. H. Prince, Voorzitter. A. W. Roes, Secretaris. J. M. Noothoven van Goor, H. Groenendaal, Penningm. Vice-Voorz. j Dr. H. IJssel de Schepper. Contributie 20,—. Entree f 10,—. R. K. Leesvereeniging, Westhaven. Mr. H. A. des Amorie v. d. Hoeven (’j Hagè) Eere-Voorz. E. J. van der Heijden, Voorz. C. P. W. Dessing, Vice- Voorz. H. H. Weck, ie Secretaris. N. P. A. Meurs, 2' p. m. 200 leden. Contributie f 3,30. Kolfclub „Gouda”. (In de kolfbaan der Sociëteit «Ons Genoegen”.) Bestuur. G. A. Bouter, Commissaris. Corn. Jonker, Sociëteit „Vrede-Best”, op de Markt. Commissarissen. C. G. v. d. Post, Voorzitter. H. Berlijn, Secr -Penningm. J. C. Dorlas. Mr. A. A. van Bergen IJzendoorn, Eere-Lid. P. Goedewaagen, Contributie f 1,—. Kolfclub „Maatslag”. (In de kolfbaan der Sociëteit «Ons Genoegen”.) Bestuur. D. IJsselstijn, President. J. H. Spierings, Secr.-Pennm. De Goudsche Kegelclub. (In de kegelbaan der Sociëteit «de Reunie”.) Bestuur. D. Hoogendijk, Voorzitter. I G. B. Lulius van Goor, Secr. Goudsche Lawn-Tennis-Club. Bestuur. Dr. A. C. Geitel, President. A. W. Roes, Secr.-Pennm.

Adresboeken Gouda | 1895 | | pagina 79