i ;6 >57 J. C. J. de Ruiter, Bestuur si. J. W. Molijn. Mej. M. Salverda. Directeur. B. Scholten. E. Oostenrijk. J. G. Arentz, Directeur. IJssel de Schepper. C. Straver, Penningmeester. G. J. B. Oldeman, Commis saris van het materieel. W. J. Roozeboom, Bestuursl. H. J. Nederhorst Jr., Vice-Sec. H. J. L. Kamsteeg, Penn. J. Rost, Penningmeester J. Schouten, Vice-Penningm. A. Snelleman, Bibliothecaris. W. Wernink, Comm. A. B. Dam. J. Arends, Banierdrager. H. W. M. Steevens, Seer. Contributie f 1,—23 Leden. College van Brandmeesters. Opgericht 1871. L. Burgersdijk, Voorzitter. H. J. Nederhorst, Ond.-Vrz. J. C. Götte, Secretaris. J. Mulder, Vice-Secretaris. Zangvereeniging „Apollo”. Bestuur. H. J. W. Huber, Voorzitter. H. Ouderkerk, Secretaris. J. Gonda, Penningmeester Contributie voor lion, en werkende leden f 3.—. 30 werkende leden. Goudsche Zangvereeniging. Bestuur. Dr. J. C.Schoneveldv.d.Cloet, Voorzitter. A. J. Dijxhoorn. J. Kortenoever H.Cz. Contributiewerkende leden 6,— (meerdere uit hetzelfde huisgezin f 3,— per pers.) Buitengewone leden f 3,30, met vrije introductie van 1 Dame; Donateurs en Donatrices f 5,— of meer, met vrije introductie van 2 Dames, terwijl bij grootere giften het introductie-recht wordt vermeerderd met l Dame voor elke f 3,— boven eerstgenoemd bedrag. Nederlandsche Koorvereeniging. G. A. D. J. Gabrij, Correspondeer end lid. Contributie 3,—, met aanzienlijke reductie voor de Leden op de door de Vereeniging uit te geven Muziek. Gymnastiekvereeniging „Excelsior”. Opgericht 31 Mei 1880. Goedgek. bij Kon. Best van 5 Sept. 1883, n°. 27, Stc. n“ 244 H. Ouderkerk, Directeur. D. C. W. v. d. Laar, President. J. Wernink, Secretaris, Blee- kerssingel. C. J. Verschoor, Penningm. 23 werkende leden. Contributie 7,20 ’sjaars en 0,50 entree. 30 Kunst lievende Leden contrib. 2,— ’sjaars. 3 Eere-Leden. Oefeningsvergadering: ’s Maandagsavonds van 8—10 uur in het Gymnas tieklokaal Gouwe C 174. Aan de vereeniging zijn verbonden eene opleidingsklasse voor jongens van 13—10 jaar. Opgericht 1 Februari 1882. 17 Leden. Contributie ƒ3,— ’sjaars. Oefeningsavond: Donderdag van 7—8 uur. En eene opleidingsklasse voor jongens van 10-13 jaar, opgericht 1 October 1894, 13 leden. Contributie ƒ3,— ’sjaars. Oefeningsavond: Woensdag van 7—8 uur, beiden in hetzelfde lokaal. Bovendien geeft de Vereeniging aan jongelieden uit den werkenden stand, boven 12 jaar, gelegenheid kosteloos gymnastiekles te ontvangen op Vrijdag avond van 8j— 9J uur. Goudsche Cricket- en Football-Club „Olympia”. Beschermheer Dr. H. G. Straver. Voorzitter. C. G. N. deVooijs, Vice- Voorz. G. H. Beekenkamp, Turf markt in, Secretaris. N.v.Schouwenburg, Vice-Sec. Goudsche Zwemclub. A. D. van Vreumingen, Vrz. E. van Dantzig, Vice-Voorz. A. C. Cosijn, Secretaris. Aantal werkende leden 29 contribueerende 63. Om ais werkend lid te worden aangenomen, moet-men een contributie be talen van 2,— en een entree van f 0,23. Werkende Leden beneden 16 jaar betalen 1,— Donateurs als minimum jaarlijksche contributie 1.—. leder, die lid der vereeniging wenscht Ie worden, moei zijn voornaam, naam en woonplaats door een lid schriftelijk aan den Secretaris doen opge ven, terwijl het bestuur over de aanneming der candidaten, als lid, beslist. Wielrjjdersclub „de Antiloop”. D. IJsselstijn Gz., President. A. de Raadt, Alg. Secundus. A. C. Coster, Secretaris. J. P. Hooftman, Penningm. Nederlandsche Schaakbond. Afdeeling Gouda.. C. Messemaker, Correspondent. Schaak- en Damgezelschap „Messemaker”. Lokaal: Harmonie (Markt) Dinsdagavond 8J uur. Bestuur. C. Messemaker, Voorzitter. J. Coster, Penningmeester. Entrée 1,—. C;..

Adresboeken Gouda | 1895 | | pagina 80