BEGRAFENIS-SOCIËTEITEN. 173 172 4 Agent. C. A. J. de Goeij. J. N. van P. A. van der List Jr. v. d. List, G. Jue en «Tot Nut van 't Algemeen”, te 'sGravenhage onder directie van W. J. van Zanten'Jut, te'sGravenhage. G. J. Flux, Bode. H. H. Verkade, Boskoop, Prospectussen verkrijgbaar. Burgerlijk Bcgrafenis-Fonds te 'sGravenhage. L. van der Wolf, Agent voor Gouda en omstreken. Amsterdamsche Algem. Verzekering-Maatschappij voor uitkeering bij overlijden. G. A. Posthuma, Directeur, I P. van den Hoek, Assent. Dr. I. Minnigh, Wed. I. de Jong, Bode. Algem. Utrechtsche Maatschappij voor geldelijke uitkeering na overlijden. J. Bik, Agent en Correspondent Begrafenis-, Zieken- en Geneeskundige Sociëteit. Onder de zinspreuk: «Tot aller hulp en welzijn in en na het leven", J. Schlüter, Bode. onder directie van R. J. Wijlacker. J. A. van Leeuwen, Nieuive- I haven N 93, Bode. en Heelkunde. Begrafenis-Sociëteit. «Gedenkt te sterven". P W. Kamphuizen, Cornm. C. van Berkel, W. Begeer Bz., W. Begeer Lz., Bode. en firma voor Genees- en Heelkunde. G. Hoefhamer, firma F. Grendel Daaraan zijn verbonden: M. Spruijt, voor Heelkunde. H. J. de Voogt, Dr. P. J. A. Levedag, P. de Boer, Dr. J. H. Bakker Niemeijer, Firma H. J. P. Weijer, Apothekers Aan deze Sociëteit is tevens een Levens-verzekering verbonden. Begrafenis- en Ziekenfonds. Onder de zinspreuk G. H. Korte, Agent v. Gouda. W. F. Carrière, Bode. Daaraan zijn verbonden: H. J. de Voogt, voor Genees- Dr. P. J. A. Levedag, Firma H. G. Hoefhamer, Apotheker Firma F. Grendel, Algemeen Ziekenfonds voor Gouda. Dr. J. H. Bakker Niemeijer, voor Genees- en Heelkunde. H. J. de Voogt, voor Genees- en Heelkunde. Dr. P. J. A. Levedag, M. Spruijt, voor Heelkunde. Firma F. Grendel, en J. C. W. ter Bruggen Jr., Apothekers. W. Kromhout Sr., Boekhouder P. A. v. d. List, J. v. d. List, G. Jue en P. Rond, Boden. Verhuurders van Lijkkoetsen. H. Wolfswinkel. Publieke Verkoopingen van roerende goederen, gehouden wordende door G. C. Fortuijn Droogleever, in de Peperstraat K 252. P. M. Montijn, in de Nieuwsteeg E 16/17 bij den Kleiweg. Onder de zinspreuk G. C. van der Want, Direct. J. A. Biezenaar, W. Kromhout Jr., D. G. v. Vreumingen, Comm. A. H. van Dillen, Groote Binnen- en Buitenlandsche Levensverzekering- Maatschappjj „Utrecht”. Opgericbt te Utrecht 13 Juli 1883. Onderscheidt zich door bare gunstige voorwaarden. Verzekerd 30 millioen gulden. Reserve-kapitaal 31 millioen gulden. W. P. Ingenegeren, Directeur te Utrecht. P. Bol, Dr. G. J. D. Mounier, Wisk. P. Rond, der List, Agent. A. de Wilde, Moordrecht, 1 p TT z> .../..„a

Adresboeken Gouda | 1895 | | pagina 88