39
38
t
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
No.
No.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
C. J. van Waas, arbeider.
40
H.
15
18
19
V
119
No. 26 tot 40. Looierspoort
63
64
No 97 tot 123.
63
97
66
60
61
No. 83 tot 96. Lombardsteeg.
T. W. de Keijzer, bleekersknecht.
Wed. A. Abbema—Raaphorst.
J. Bremmert, touwspinner.
Wed. J. van Dam—Verkerk.
T. Zwanenburg, timmerman.
L. H. Spannenburg, verver.
v. ArdenneJanmaat.
P. Koppendraaöer, touwspinner.
P. Boot, pypmaker.
W.N.v d. Sloot, f'abriekswerkst
J. Neef, werkman.
J. van Dam, winkelbediende.
A. H. Voerderbaak—Vooijs.
Lange Groenendaal.
S Zuidveld, metselaar.
G. van Dam, kleermaker.
100
101
104
103
106
107
108
109
110
111
112
113
114
116
117
126
129
130
131
98
99
6
7
8
9
10
11
47
48
49
50
51
32
53
54
55
36
41
42
43
44
43
46
76
77
78
79
120
121
122
123
12
13
14
67
68
69
70
71
72
•21
22
23
24
23
27
28
•29
30
31
32
33
35
36
37
38
39
80
81
82
82a
No. 41 tot 46a. Lange Groenendaal.
M. Dekker, winkelier.
W. C. van Oei, broodbakker.
B. Hoogerwaard, timmerman.
Wed. J. v. d.Stam-Kwakernaat.
Wed. P. Hoonhout—Bruistens.
A. den Hertog, in naaimachines.
46a C. H. van Agten.
5a G. A. Pel, gasfitter.
B. van Tongerloo, schoenmaker.
S. Seijlïers, slager.
Wed A.K E.Saalbach-deWaal.
E. de Leeuw, vleeschhouwer.
J. S Mossel, koopman.
D. van den Berg, barbier.
H. L Klingen, kleermaker.
Baartje Sanders erf.
W van Bokkum, slagersknecht.
Wed. Teepe-v.d Berg.dir.crèche.
W. F. de Jong, verver.
L. Begeer, winkelier.
Ha Maria van der Winde.
75a Wed. Jonkheid—van Eeuwen.
A. Hornes, winkelier.
Wed. N. v. d Pool—van Heek.
J. Wielders, koopman.
J. de Waal, schoenmaker.
79a M. J. Olman, koopman.
J. Olman, kantoorbediende.
S. Olman, klerk ter secretarie.
N. Jongbloed, kistenmaker.
C. Zuidveld, smid.
W. Boere, arbeider.
G. J. Wagenaar, winkelbediende
83
84
83
86
87
90
90a Wed
91
92
93
94
93
96
Wijk I.
NAMEN EN BEROEPEN.
Wijk I.
NAMEN EN BEROEPEN.
A. Brenkman, schoenmaker.
N. F. Krebs, pottenbakker.
C. van Harten,
C. van Dijk, touwslager.
.1 van Leeuwen, schipper.
P. R. Prevo, blikslager.
C. W. de Kejjzer, sjouwerman.
Wed. 1. Jongerheld-v. d. Broek.
G. Schenk, pottenbakker.
IL G. Flux, arbeider.
Wed. J. Bakker—Lunenburg.
M. Kleijnenburg, kantoorbed.
No 47 tot 56. Mathilda’s Hofje.
E. J van Dort, koopman.
A Mikkers, pakhuisknecht.
i B. Groeneveld, pypmaker.
J. Palsgraaf, stadswerker.
Wed. I) de Bruin—de Jong.
J. Everting, touwspinner.
Wed. van Waas—Sterker.
M de Boer, gep. Militair.
N. J. Meijer, fabriekswerker.
W. F. Wiltenburg, verver.
No. 12 tot 82. Lange Groenendaal.
G. Tuithof, koffiehuishouder.
D. van Vliet, bakker.
W. van Dort, in garen en band.
14a J. Bik, timmerman.
Wed.v. Creveld-v. Meer, slagerij.
I. I. Cats, koopman.
C. Vcrkroost, wagenmaker.
D. Seijlfers.
J. van de Putte, hoofd der bi-
zondere Christelijke school.
W. K. Schuling, barbier.
A. M. Ardon. schilder.
G. Tiesema, rijwiel- en sigarenh.
J. J. IJ. Suverijn, koopman.
I. van der Kleij, touwslager.
S. Elshout, in aardappelen.
A Sliedrecbt, schoenmaker.
H. Reünders, onderwijzer.
P. G. den Broeder, winkelier.
Th. den Riet, smid.
S. van Krevcld, broodbakker.
J. A Dekker, melkverkooper.
P. Boot, houtdraaier.
A. Boot,
J. van Schalen, behanger
en stoffeerder.
C. van Velzen, koopman.
J. Klingen, kleermaker.
Wed. A Dries Zuijdveld, tapst.
Illa Wed. L. Zuidveld—v. d.
Kasteelen.
J. Zuidam, wagenmaker.
J. W. van Balgoy, melkboer.
113a Wed C. Borst—van Loon.
J Manschot, winkelier.
W Boekraad, kleermaker.
M. M. Kjjzer, koopman.
118a O. Duut, Kapt. St. «de Folh.”
D. van Hensbergen, winkelier.
119a P van Hensbergen.
A. L. Gestel, schilder.
N. Nieuwerkerk, kleermaker.
P. van der Draag, koopman.
Wed. Cats—Frenk.
No 59 tot 82a Lange Groenendaal.
39 W. Sliedrecht, timmerman.
39a M. Dekker, slagersknecht.
J. Moerman, kleermaker.
J. van der Post, spekslager.
61a Wed. Simons—Hartog,
62 W. Koster, bierhandelaar.
62a D. Davidson, koopman.
M. L Steenwinkel, behanger.
Wed Steenwinkel—van Rooijen.
63a T. Nederhof, sleeper.
H. J. Vonk, behanger.
64a H. van Willigen
J. H. de Wilde, timmerman.
63a C. de Wilde.
Coop. BroodbAfd Kruiden.
No, 124 tot 176 Achter de Vischmarkt.
124 J. Schipper, touwslager
124a J. C. Leer in ’t Veld, bleekerskn.
125a P. J. Dunk, bediende
H. v. Monnikendam, blikslager.
G. Schiedon, brievenbesteller.
Wed. Koot—Houdijk.
Wed Prang—Nauman.