I
f
E
kF
E
1
tT de '(Soederen
en
Lieenaar JVI. O.
en
sa
Schroef st o ombootdienst
ouden, ^andefsreftenen,
^andefsreclpf.
Steemgratterij, Serterij en Erwtensplitterij.
0
P. G. OVEREIJNDER,
GOUDA, HAARLEM, LEIDEN.
56
No.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
1
Gouda,
IN HET
J
157
138
13»
y>
T)
uur.
uur.
139
140
lil
Wijk X.
NAMEN EN BEROEPEN.
107
108
135
156
150
151
103
104
105
95
96
97
98
100
152
153
154
142
143
144
145
146
147
148
149
HANDEL IN
GRUTTERSWAREN en PEULVRUCHTEN.
109
111
112
114
116
117
OKHUYSEN’s Kindermeel en gros en detail.
Pepepstpaat K 220221.
128
129
132
133
134
135
138
121
122
123
125
127
161
162
163
164
165
166
167
169
170
171
XX o QJ
Ondernemer B. VAN DEN AKERBOOM.
H. F. C Gerritsen, bakker.
N. Vergeer, arbeider.
B. Nieuwenhuisen, metselaar.
P. Sloof, stoelenmatter.
Wed. v d Hondel—Amerongen
101a B. van den Broek, arbeider
A. H Doornik, sigarenmaker
A. van der Laan, turfschipper.
J. Binee, metselaar.
103a J van Barlingen, tabakskerver
J. den Hertog, fabriekswerken
D Binée, metselaar
108a J. van den Berg, touwslager
J D v d. Water, sigarenmaker.
N J. van Gorselen, schoenm
J. C Bokhoven fabrikant.
.1. Slaman, timmerman.
J N van der List, barbier.
H de Zeeuw, brugwachter.
118a Pietje van Wijk.
119a Wed. T v <1. End—Jongeneel.
Aletta Wiezer
P. B van den Broek, pijpmaker
M. Caboul, koopman.
Wed Bron—Verbeij.
A Zegveld, smid
127a B Bruijnvis, koster.
Th van der Linden bakkerskn
K. van der Post, slager.
130a A. II de Zeeuw, kantoorb.
A van Hertum, letterzetter.
A. Grendel metselaar.
D. Hollestelle,
A. Pluim, agent van politie
E Borst, schoenmaker.
138a Wed J Louwerenburg-Reinders.
C Mul, smid.
J J Verbij, timmerman
II Bosman, sigarenmaker.
C J. van Blokland, timmerman.
J Mul, schipper.
Wed. de Jong—Bruinix.
Christ Gijsberts-hofje.
J. Nooteboom, touwspinner
W Zev'erboom, in fruit
H Tamse, verver
Cinq-hofje
P Theussen kuiper.
J. A de Peer, pakhuisknecht
H. van Ham timmerman
131a A S.v d. Staal, zeepziederskn.
F. C Boot, koopman
L A. Lafeber, sigarenmaker.
C. D. van Willigen, slager
No. 155 tot 160 Korte Dwarsstraat.
M Bestebroer, olieslager.
van der Louw, sjouwerman.
136a Wed M H. Blok—v Leeuwen.
J van der Kreke, machinist.
137a Wed J B. Jansen—Oosterling
G van der Wal, varensgezel
138a Wed. W van Wingerden—
Woerlee
J van Eijk, metselaar
No. 161 tot 223 Nieuwehaven tot
de Vrouwevestesteeg.
P. Brouwers, metselaar.
A. de Bruijn, bakker.
H. van den End, schipper.
C. Verheul, schoenmaker.
E. de Gruijl, hekelaar.
P C de ZeeuwOortman.
B Schenkel, arbeider.
.1. Nieuwveld, opperman.
Joha van Ham, naaister
J. Verkaaik, barbier.
lila Wed. Schooneveld -Termohlen
Vertrek van Gouda naar Haarlem Dinsdagmorgen 10
Leiden Vrijdagmiddag 12
Vertrek van Haarlem naar Gouda Donderdagmorgen 4 uur.
Leiden Zaterdagmiddag 12
Ligplaats Gouwe, voor het Proveniershuis