WIJK O.
6i
60
No.
NAMEN EX BEROEPEN.
No.
NAMEN EX BEROEPEN
No.
No.
No. 86 tot 101. Korte Raam.
301
No. 1 tot 8
Nonnenwater.
No
NAMEN en BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
74
10
pottenbakker
11
121
122
Wijk en O.
NAMEN EN BEROEPEN.
12
13
15
16
17
18
Anker, fabriekswerker.
van der Kemp, pakhuiskn.
119
120
No. 121 tot 128 Zwaansgat.
Wed v. Nestelrode-v Geelen.
C van Oostroom bakkerskn.
N. Ko o re vaar, pypmaker
de Koster, koopman.
van Os, schipper.
Wijk O.
NAMEN EN BEROEPEN
4
5
6
7
52
53
67
68
70
73
83
84
85
60
61
62
63
65
66
309
309a
310
311
312
313
314
315
316
54
55
299
300
19
20
21
22
24
28
29
30
31
32
35
38
39
40
41
42
44
48
49
50
319
320
75
76
77
78
79
80
81
92
93
94
95
96
J. Snabel, schipper.
G. de Jong, koopman.
C. Goor, bakkersknecht.
A. van Vuuren, arbeider.
301a Wed. v Buuren—den Buitelaar.
D. Klaarwater, photograaf.
D van den Berg, horlogem.
A van der Steen, pettenmaker
A. Blok, barbier.
G. Verba rt, pakhuisknecht.
v. d Laan—de Roos.
H Planken, koekbakker.
B. Kalmeijer, olieslager.
G. Hoebeek, pottenbakker.
J. C. de Beun, bediende.
Wed. Visser—van Dijk.
T. C. Reparon, touwslager.
M. Schriek, kleermaker.
H. Snel, touwslager.
J. van der Kemp, touwslager.
J. de Wijs, tabakskerver.
S. de Lange, pijpmaker.
J, F. Sonsbeek, pakknecht.
Marga Ravestijn
Tanneke Hageman.
H. J. Marree, smid.
T. Revet, timmerman.
A. D. de Jong, koopman.
G. Boot, koster.
J. van Loon, stoker.
C. Ma ree, smid.
No. 102 tot 120. Bogen.
Wed van Rijk—de Jager
C. Kortenoever, arbeider.
C. Nieuwveld, touwslager.
G Schouten, varensgezel.
P J Hornes, bleekersknecht
A Burghoorn, pypmaker.
J van den Heuvel, touwspinner.
J. van den Berg, fabrieksw.
J C. Looijaard, sjouwerman.
Wed J. deRuijtcr-Goudswaard.
G Wagenaar, pypmaker
II G Kolk er bleekersknecht.
Wed. Ferwerda—Hoogendoorn
P. J Kersbergen, touwslager.
Wed. Goudriaan—Heerkens
M Sirre, kistenmaker.
W G Husselson, smid.
G J Polet, fabriekswerker
.1. Groeneveld—Polet.
G. van den Berg, barbier.
G. W. Verwij, bakkersknecht.
N. Oudijk, tuinman.
J. H. Verkerk, schoenmaker.
D. Frank, koopman.
N. Verkerk, zadelmaker
A. Gijzenij, blikslager.
J. Gabout, koopman.
J. van Os, winkelbediende.
316a Mej. S. Heemsbcrgen.
No. 319 en 320 Plantsoen bij den
Kleiweg.
J. T. L. Withof Keus, kaash
B. P. van Cittert hoofd \e bur
gerschool voor meisjes.
1 H
1a J.
Th Sparnaaij, fabrikant.
M. van Gogh, pakhuisknecht.
Wed. v Fulden— de Vroom.
Lena Karreman, werkster.
No. 9 tot 85. Raam tot de Bogen
A. Schouten, bediende.
10a G. H Heerkens, arbeider.
M. de Jong, fabriekswerker.
11a P. Zoet, pijpmaker.
G. de Jong, br andersknecht.
W. Boot, brievenbesteller.
14a H. G. van Staveren, verver.
H. Blom, veerman.
W. I. de Mooij. smid.
A. de Mooij, pottenbakker.
A H. Huisman, banketbakker
102
103
104
105
106
107
108
109
111
114
115
116
116a Wed. Ferwerda—de Boer
116b P G Tuinman
116c J. J van der Zwaluw, schoenm.
117a J
118a A
Wed. J. Vos—de Koning.
D Luijljes, arbeider
86
87
88
89
90
91
91a Wed
W. Boer, timmerman.
G. Verkerk, fabriekswerker.
G. Tempelman, mandenmaker
A. Dikhooll, sigarenmaker.
J. Noorlander, timmerman
302
303
304
305
306
306a Wed
306b R. van der Kleij, arbeider.
307 Wed. Sonsbeek— Heetman.
307a G. Verhart, pakhuisknecht.
308 Wed. van Tok—Jansen.
A. Gielbuis, gruttersknecht.
G. van der Kist, pottenbakker.
53a G. van der Sloot, likeurstokerskn.
A. L. van Oudshoorn, koopman
J. M Schouten, pottenbakker
55a Wed Stalenburg— v. d. Kemp
56 J. van der Valk schoenmaker
56a Wed. Doesburg—van der Bree
57 H Worst schippersknecht
Y>~a Teuntje van der Ben.
58 P J. Hap pel, schoenmaker
58a Wed. K. de Jong—van Leeuwen
59a 1. A.<Nieuwveld, metselaar
W. Blok, besteller.
J Veenstra, fabriekswerker.
J. Heerkens, touwslager.
J. de Bruin,
G. van der Woerd, besteller.
J. van der Horst, branderskn.
66a J F de Vroom, timmerman.
66b P. G. v. d. Horst, fabrieksw.
N. L van Blokland, pypmaker.
G van der Kist, pottenbakker.
D. van der Kist,
A. Baars, tuinman.
73a J. de Koogel, pakhuisknecht.
J. Hageman, pottenbakker.
Ha D. v. d. Broek, pakhuisknecht
G. A. Prins, timmerman.
■Wed J. Amesz—Fokkers.
Wed. Kettner- Leeflang.
P. van Dam, timmerman
P. van Leeuwen, koopman.
P. Paauw, letterzetter
Wed Maslink—Bruijstens.
82a C. Boer, commissionnair.
J. van Hertum, metselaar.
J de Vrind, koperslager.
J. H Huisdier, sleenhouwerskn.