75
74
No.
NAMEK EN BEROEPEN.
No
NAMEN EN BEROEPEN.
No
No.
Korte Akkeren
481
379
380
381
J. Lankhorst, pottenbakker.
R. Martens, varensgezel.
G. Schuitenmaker, machinist.
J. van den Heuvel, zeiImaker.
A. Groenevelt, schopmaker.
K. Koerts, timmerman.
407
408
409
410
411
412
413
414
415
Wijk P.
NAMEN EN BEROEPEN.
401
403
401
405
406
465
466
467
468
469
470
471
416
463
464
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
311
312
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
486
487
488
489
490
491
492
493
494
495
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
306
367
368
369
371
372
373
374
376
377
378
472
473
474
475
476
478
479
480
481
482
483
Jan Philipskade.
Wed. v. d. Hoeven—v. Eijsden.
G. Kolster, schoenmaker.
J. van den Berg, opperman.
Wed. K Hoogteyling—Kok.
D. M. van Hoorn varensgezel.
J. H Rijnhout, arbeider.
J. Wassing, metselaar
Korte Akkeren.
F. van den Berg, arbeider.
G. Sluiter, werkman.
L. Hak, machinist.
P. Bakker, arbeider.
K. van Ehijn, koopman.
J. Huisman, kistenmaker.
A. Palm, baanspinner.
P. de Bruin, colporteur
J. Kranendonk, kistenmaker.
P. A Quint, schoenmaker.
H. M. Leeflang, touwspinner.
483a R. van der Bas, bouwman.
No. 382 tot 396. Jan Philipslaan.
J. Oosterwijk, fabriekswerken.
J. L. Hortensius,kapt sleepboot.
.1 van Oosterom, ploegbaas.
A. Oosterom, landbouwer.
S. Broekhuizen, sluisknecht.
Wed. v. d Noot—Ketelvijlder.
M. Zaal, kapt sleepboot.
H L Steen winkel, bakkerskn.
A. Boot, fabriekswerken.
A Lens, pijpmaker.
P. A. Burghoorn, timmerman
H.van der Linden, waschvrouw
P. J. Blom, smid.
E. de Jong, fabriekswerken.
M. Balen, koopman.
Wijk P.
NAMEN EN BEROEPEN.
F A. Leeflang, touwslager,
C. Stolwijk, brievenbesteller.
C. Baars, stoker.
A. Verhart, bakker.
F. Sluijter, schildersknecht.
P Batenburg hofmeester.
TL J Blanken, arbeider.
L. Rietveld, fabriekswerken.
M. Valk schipper.
J. J. Dalmeijer, gep.onderwijzer.
J. H. Swaen, aardewerker.
W. Hornes.
J. L Leyerweert, machinist
Wed P. v. Leeuwen-v. Zanten.
1 Schultz, kantoorbediende.
J. van den Ring, handelsreiziger.
H. N. Kersbergen, koopman.
L. de Jong, kantoorbediende.
W. van der Zeeuw, fabrieksw.
A. de Kroon, mattenmaker.
Wed. J. Alphenaar v. d. Klis.
H. van der Kemp, smid.
J de Rek, arbeider.
H. A. Meilof, schipper.
J. Snaterse, zeepzieder.
B. Vennik, kapt sleepboot.
G. Kasbergen, bouwman.
J. A Hannsen, smid.
H. Bos, zeepziedersknecht.
J. de Jong, arbeider.
G. van den Berg, koopman.
J M. Sluiter, kantoorbediende
P. Schoemaker, boomkweeker.
P H. Balen, bakkersknecht.
H Schoemaker, boomkweeker.
B. J. van der Velden, schipper.
J. van Erk, arbeider.
P. Blok, stoker.
Wed. H. Boskam—Bouthoorn.
W. J. Rijnberg, borstelmaker.
W. Veerman, kantoorbediende.
H. Kaldenbach, behanger.
J. Verpoorte, machinist.
Algemeene begraafplaats ’«Me
mento Mori’’.
406a H. Verbeek, grafmaker.
406ö J Blok,
K. van der Pool, timmerman.
T. G. van Leeuwen, bakkerskn.
J K Lankhorst, pottenbakker
G. Blom, kaaspakhuisknecht.
J. J. van Waas, bediende.
M. Boegheim,
V. de Jong, fabriekswerker
I). A. van Waas, arbeider.
P. Verkerk, fabriekswerker.
Heerenkade z. z.
M. Palsgraaf, bouwman.
ï8ïa P. Hoedemans, sjouwerman.
M. van Heiningen, blikslager.
P M. de Jong, brugwachter.
J Wieser, blikslager.
W. Huurman broodbakker.
T. J. I. Dy k man, koopman.
P Bakker, touwspinner.
L van der Valk, arbeider.
A. Massaar, bankwerker.
M Mallon, letterzetter
H T. de Man, machinist.
P. Blok, touwslager.
G. Verkleij, houtzagersknecht.
G van der Kleij, bouwman.
J. Flux, besteller S. S. Mij,
N. Boer, tuinman.
Wed. C. Schoemaker—Gezelle.
P de Groot, scheepmaker.
H. J. Schoonderwoerd,schoenm.
H. J v. Weelden, tabakskerver.
G. Broere, schippersknecht.
G. Brauns, bleekersknecht.
C. Heerkens, arbeider.
J J Broer, koopman.
J. van de Meent, zeilmaker.
D. de Jong, koekbakker
Wed. J. Schoonderwoerd-Lorijn.
F. A. van As, opzichter.
J. den Hertog, kistenmaker.
J. G. Sipsma, qep. militair.
Wed. Buitelaar—Kool.
J. Broekhuijzen, stoker.
C. Zappeij, bediende.
W. A. Jongkoen, smid.
J. Swart, fabriekswerker.
S Boot,
J Anders Jr.
J Fokker, timmerman.
A. Hulscher, houtzager.
G. Groenendijk, touwspinner.
H. M. Hendrix, broodbakker.
C. A. de Jong, fabriekswerker.
J. de Bruin, werkman.
A. W. v. d. Graaft, broodslijter.
F. van den Ring, koopman.
J. Baas, schipper.
S. Boot, metselaar.
P. J. Heisterborg, fabriekswerk.
Wed. F. J. van Kleef— Volmer.
P. Danens, fabriekswerker.