PLAATSELIJK BESTUUR.
9 Juli
COMMISSARIS DER KONINGIN.
3° Juli
9 Juli
102
103
2e Kiesdistrict.
3e Kiesdistrict.
J. van Galen
z G. Prince
G. Krook
J. M. Noothoven van Goor
P. de Raadt
C. P. W. Dessing
A. Vingerling
M. H. A. Straater
J. A. Donker
L. C. de Lang
C. Luger
18941901
18941901
1897— 1903
18981903
1899 —1905
T899—1905
1895—190!
1896 1903
1897—1903
1875—!9O5
1895—1905
Aftreding
September.
1895—1901
18981901
1878—1903
18821903
1894—1905
18981905
Jaar van
aftreding.
1895) 1901
1899) 1905
1881) 1902
A. Jaspers Lz
P. J. Bellaart
Dr. F. H. G. van Iterson
H. Jager
F. Herman Fz
C. W. van de Velde
17 April
9 Nov.
25 Oct.
4 Juli
4
DAGELIJKSCH BESTUUR.
R. L. Martens, 1U4, Burgemeester (1 Maart
P. de Raadt, Wethouder (1 Sept.
J. M. Noothoven van Goor, Wethouder (6 Sept.
(Üe Burgemeester is in den regel voor liet publiek ten stadhuize te spreken
op alle werkdagen van 10 tot 12 uur.
Mr. J. G. PATIJN, Resideerende te ’j Gravenhage.
Audiëntie, Zaterdag te elf uren.
In het hotel van het Gouvernement, Korte Voorhout.
GOUDA is verdeeld in drie kiesdistricten.
Het 1ste kiesdistrict bevat de wijken:
A (Achter de kerk, Wijdstraat, Markt, Stoofsteeg, Hoog
straat B (Dubbele Buurt, Oost- en Westhaven, Molenwerf,
Lange en Korte Noodgodsteeg, Minderbroedersteeg, de Punt,
Veerstal C (Gouwe [wan Wijdstraat tot Turfmarkt en van Non
nenwater tot Westhaven,] Aaltje Baksteeg.) D Korte Tien
deweg.) HBlauwstraat, Naaijerstraat, Turfmarkt z. z I (Korte
en Lange Groenendaal, Lombardsteeg, Achter de Vischmarkt
K (Peperstraat. Komijnsteeg, Kuiperstraat, Keizerstraat, Lange
Willemsteeg.) O (Nonnenwater, Raam, Bogen, Nobelstraat,
Drapiersteeg, Vlamingstraat, Verlorenkost, Vest
Het 2de kiesdistrict bevat de wijken:
D (Lange Tiendeweg.) E (Kleiweg [Oostzijde], Nieuwsteeg
F (Jeruzalemstraat, Spieringstraat, Kees Faassens Rolwagen
steeg, Walesteeg, Hoefsteeg, VijverstraatG Zeugstraat,
Cappenersteeg, Lombardsche watertje, St AnthoniestraatL
(Groeneweg, Geuzenstraat, Doelesteeg, Tuinstraat.) M (Rozen-
daal, Wilhelminastraat, Robaarsteeg, Lemdulsteeg, Varken-
markt.Houtmansgracht.)R (Spoorwegstraat,Boelekade,Bleekers-
singel, Karnemelksloot, Derde- en Vierde Kade, Fluweelensin-
gel.Hanenpraai )RB(BoomgaardstraatS (Goejanverwellendijk,
Voorwilles, Oude Gouwe. Langs den Bloemendaalschen weg
Het 3de kiesdistrict bevat de wijken
C (Gouwe, van Turfmarkt tot Nieuwehaven en van de Vest
tot het Rotterdamsche Veer, Galgeveld, Plantsoen E (Kleiweg
[Westzijde] )H(Turfmarktn.z., Lange Dwarsstraat,Vrouwesteeg
N (Kleiwegsteeg, Nieuwehaven, Korte Dwarsstraat, Vrouwe
steeg.) O Verlorenkost, Lazarussteeg, Rotterdamsche Veer)
F (Hooge Schielandsche Zeedijk, Bleekerskade. Turfsingel,
Moordrechtsche Verlaat, Wachtelstraat, Lazaruskade, Onder
de Boompjes, Korte Akkeren, Heerenkade, Jan Philipslaan en
Jan Philipskade). Q (Jaagpad, Kattensingel Winterdijk, Spoor-
wegstraat, Crabethstraat.) S (Bloemendaalsche weg T (Einde
Jaagpad, Broekweg, Goudkade, Moordsche Tiendeweg, Hooge
Schielandsche Zeedijk
GEMEENTERAAD.
1e Kiesdistrict.
Gekozen.
18 Jan.
11
20 Juli
22 Oct.
18 Jan.
16 Juli
30 Juni
20
19 Febr.