HOFFMAN’S STICHTING. n8 t I 19 seer. L. M. Rood. Koster. A. Ketellapper. A. J. van der Sanden. G. L. Rinkel. F. den Hertog, Bestuurder. G. L. Rinkel. H. Zandvoort. Th. J. Steenland. C. van der Vlist. A. Zwambach. J. Bizot. G. H. Lakerveld. J. P. van Beuzekom. B. van Rooselaar. I J. S. Kampo, secretaris. Directeur. Volksgaarkeuken. Commissie van Beheer. Dr. P. Scheltema, voorz. H. Jager, penningmeester. W. Begeer, secretaris. Lijkdragers. H. Steenwinkel. P. H. Jansen, noodh.-lijkdr. WBoekraad, A. van der Neut, grafmaker Oud-Roomseh Katholieke Kerk. H. JOHANNES DEN DOOPEB, 01' DE GOUWE. Pastoor. M. E. Monasch. S. W. van Buuren, secr. Godsdienstige Israëlitische Schoolcommissie. S. S. Polak Sr. M. E. Monasch. S. H. Polak. A. Ketellapper, godsdienst hoofdonderwijzer L. M. Rood, onderwijzer. Israëlitisch Armbestuur. E. S. Cats, voorzitter. A. J. Trijbits. thesaurier. S. S. Polak, gewoon lid. A. G. de Leeuw, Iz. J. Mogendorff, M. E. Monasch, M. J. Sanders, secretaris. Godsdienstleeraar. Roomsch-Katholiek Armbestuur. I N. de Graaf, penningm. I E. J. van der Heijden. I C. Boumans. Aansprekers. P. H. Jansen, noodhulp aan- 1 spreker. I M. J. Oosterling, B. Beszelzen. Keukenmeester. C. A. van Berkel, voorz. J A. Biezenaar, vice-voorz. C. A. B. Bantzinger, St. Josephs-Weeshuis. Regenten. T. C. v. Xanten, president. I J. Jaspers. A. C. C. Verzijl, secretaris. T - J. J. v. d. Sanden, penningm. Beambten H. G. van Gent, organist. G. Bik, koster. Israëlieten. Kerkbestuur. A. J. van Dantzig, voorzitter. J. van Dantzig Az. thesaurier. M. van Aalst, vice-voorz. Kerkeraad. A. J. van Dantzig, voorzitter. M. van Aalst, vice-voorz. J. v. Dantzig Az., thesaurier. Iz. J. van Dantzig, kerkvoogd. S. E. Cats, i J. Voörend. I C. A. B. Bantzinger. Roomsch Katholieke Begraafplaats. Het Bestuur bestaat uit de Zeer Eerw. Heeren Pastoors en Heeren Kerk meesters der beide Parochiën Dagelijksch Bestuur. P. C. Th. Malingré, deken en A. Jaspers, penningmeester, pastoor, voorzitter.

Adresboeken Gouda | 1900 | | pagina 61