HOOGER ONDERWIJS. MIDDELBAAR ONDERWIJS. I 123 122 Dr. van Heusde. Mr. en Huismeester H. J. Nederhorst. E. S. Cats, voorzitter. M. E. Monasch. L. Fortuijn Droogleever, geb. de Jong. C. van Veen. G. Prince. J. Schumer, amanuensis. Inspecteur. Dr. C. J. Eggink, te ’s-Gravenhage. J. M. Noothoven van Mr. D. N. Brouwer. Dr. rom. Regentessen. J. A. F. Noothoven van Goor, geb. Roest van Limburg. L. IJssel de Schepper, geb. Bussemaker. van de Velde, geb. Smits. Inspecteur. Dr. J. Campert te Amsterdam. Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. R. L. Martens, ^34, voorz. I L. Burgersdijk. J. W. Molijn, seer. 1 H. J. Nederhorst. Dr. H. IJssel de Schepper afc. I St. Catharina Gasthuis. Huismeester en Huismeesteres F. W. J. van der Burcht van Lichtenbergh en Echtgenoote. St. Elisabeths Gasthuis of Oude Vrouwenhuis. Huismeester: F. W. J. van der Burcht van Lichtenbergh. HuismeesteresWed. B. P. Jansen, geb. Groenendaal. Oude Mannenhuis. Regenten. Goor. H. Groenendaal. G. Prince. Regentessen. J. A. F. Noothoven van Goor, A. geb. Roest van Limburg. Huismeester en Huismeesteres R. A. van Dam en Echtgenoote. Israëlitisch Oude Mannen- en Vrouwenhuis. Regenten. A. J. Trijbits, thesaurier. S. W. van Buuren, secr. Regentessen, Trijbits, geb. van 1 lantzig. van Aalst, geb. Roos. en Huismeesteres I. Stodel en Echtgenoote. Burgerlijk Armbestuur. J. A. P. Montijn, voorzitter. H. J. de Voogt, secretaris, k H. Groenendaal, penningm. I J. H. van der Voort, leeraar in de Engelsche taal. A. F. Cremer, leeraar in de aardrijkskunde. F. Sieverdink. leeraar in de wiskunde. leeraar in de natuurkunde en de wis- en natuurkundige aardrijkskunde. Dr. F. W. Raabe, leeraar in de scheikunde en de natuur lijke historie. A. Langerhuizen van Uven, leeraar in de natuurlijke historie. H. A. Toen, amanuensis J. P. Delchambre, concierge. voorzitter. D. N. Brouwer, secret. Leeraren. IJsendijk, rector, leeraar in de oude talen Gymnasium. Curatoren. F. H. G. van Iterson, Mr. D. J. Ds. ten Bosch Mr. H. J. Wunder. A. van antiquiteiten. Dr. L. A. Kesper, conrector, leeraar in de oude talen. Dr. R. A. M. Stavenisse de Brauw, leeraar in de geschiedenis. Dr. R. K. Boekmeijer, leeraar in de oude talen. Dr. B. J. H. Ovink, leeraar in de oude talen. A. Ketellapper, leeraar in het Hebreeuwsch. J. H. van den Bosch, leeraar in de Nederlandsche taal en letterkunde. H. W. F. Bonte, leeraar in de Fransche taal. J. H. Scholte, leeraar in de Hoogduitsche taal.

Adresboeken Gouda | 1900 | | pagina 63