8 9 Vijverstraat HOFJES. Zeugstraal Zwaansgat. Markt Mathilda’s hofje Messemakerssteeg. Minderbroederssteeg Molenwerf Moordsche Tiendeweg Moordsche Verlaat Muilepoort Onder de Boompjes Oost Haven Oranjehofjc Oude Gouwe Oude Walletje Kaam Regenboog Robaarsteeg Rotlerdamsche veer Rozendaal Scbielandscbe Zeedijk Sint Anthoniestraat Sint Antlionieklooster Slapperdel Spieringstraat Speldemakersteeg. Spoorbrug Spoorwegstraat Spoorwegstraat Stoofsteeg P B O S K Tuinstraat Turfmarkt Turfslngel Waalstraat Wachtelstraat Walesteeg. Weeserf Weg Zuidplas. Westhaven Wlihelmlnastraat Winterdijk. Wijde poort Waaierstraat Nieuwehaven Nieuwsteeg Nobelstraat Nonnenwater Paradijs. Peperstraat Petroleumbuurt Philipskade (Jan) Philipslaan (Jan) Plantsoen Plantsoen Portemonnaie Proveniershuis. Punt O A M O M Varkenmarkt Veerstal Verlorenkost Vest (Einde Kleiweg) Vest Vierde kade Vischsteeg Vlamingstraat Voor Willes Vrouwesteeg Vrouwevestesteeg. M B O E O R I O S II N WIJK. F H 1 B D K N P O M I G G O P en T G G H F G T Q R A WIJK. H N E O O A I O B B T P L M K O P P C N N C B A P F L T B M Q L WIJK R Q F K S E N N O K P N I B O D O K Karnemelksloot Kattensingel Kees Faesens Rolwagensteeg Keizerstraat Kielkade Kleiweg Kleiwegsteeg Klooster Klooster Komijnsteeg Korte Akkeren Korte Dwarsstraat Korte Groenendaal Korte Noodgodsteeg Korte Raam Korte Tiendeweg. Kruidenierssteeg Kuiperstraat Lange Dwarsstraat Lange Groenendaal Lange Noodgodsteeg Lange Tiendeweg Lange Willemsteeg Lauriersbuurt Lazaruskade Lazarussteeg Lemdulsteeg Lombardsteeg Lombardsche watertje Vrijthofje, Oosthaven B 77. Swanenburg’shotje, Spieringstr F 20. Jongkindshofje, Zeugstraat G 3. Baartje Sanderserf, Lange Groenen daal I 68 Boschhofje, Nieuwehaven N 42. Christina Gijsbertshofje, Nieuweha ven N 145. Cinqhofje, Nieuwehaven N 149. ’t Harthofje, Nieuwehaven N 200. Tamshofje, Nieuwehaven N 212. Buitenwegshofje, Klooster (Raam O 220. WIJK. L H P

Adresboeken Gouda | 1900 | | pagina 6