PLAATSELIJKE BELASTINGEN. GENOOTSCHAPPEN. RIJKS-AMBTENAREN en RIJKS- INSTELLINGEN. I39 138 J. C. Vermeulen, en H. van 1 A. van Reedt Dortland j^s, onder-voorzitter W. Heetjans, (2^ rijksklerk Stad). A. Dekker, deurwaarder. C. H. Engels, ontvanger Gouda buitengemeenten. W. Boer, rijksklerk idem. per jaar 5,— - 4 A. Belasting op de inkomsten. Percentage over 1898 3J7„ B. Belasting op de honden. Voor honden van weelde Voor honden ten dienste van den landbouw, eenig bedrijf van nijverheid of ter bewaking van gebouwen of erven De Burgemeester, voorzitter. I C. van Veen. H. Jager, lid en secretaris. A. W. Roes. Nederlandsche Schutterij Kaderbond. dfdeeling Gouda. J. J. P. den Boer, correspondent. Contributie f 1.30 per jaar voor Onderofficieren en Korporaals derSchutterij. Donateurs kunnen zijn HH. Officieren van Dienstdoende of Rustende Schut terijen; het Leger, de Marine en de Weerbaarheidscorpsen of andere personen die den bond door een iaarffiksche bijdrage van ten minste f 2.50 of eene schenking in eens van minstens f 10,— steunen. L. ten Bosch, voorzitter. A. Wartena, secretaris bibliothecaris. Nederlandsh Bijbelgenootschap. dfdeeling Gouda. P. W. Kamphuizen, thes. 1 J. Punselie. I C. G. A. Kooij. Vereeniging van Onderofficieren, Korporaals en Scherpschutters der D.D. Schutterij. W. K. Schuling, voorzitter. I R. N. v. d. Pool, commissaris. J. J. P. den Boer, secretaris. J. C. Vermeulen, A. J. van Vliet,penningmeest. I Weerbaarheids-Vereeniging „Burgerplicht”. Opgericht den loden Mei 1867. Erkend bij Z. M. besluit van 28 Juli 1867 No. 12. Staatscourant No. 180. Bestuur. Wijngaarden voorz. I P. J. Biezenaar, penningm. 0W. Sliedrecht. J. J. P. den Boer, secretaris I A. J. Lafeber. De Leden betalen eene jaarlijksche contributie van drie gulden, desverkie- zende te voldoen in maandelijkscbe termijnen van 25 cent, doch steeds bij vooruitbetaling. Zij, die zonder lid der vereeniging te zijn minstens drie gulden per jaar contribueeren, worden aangemerkt als donateur. College van Zetters der Directe Belastingen. •H. -Straver. I P. J. Bellaart. j J. van Dantzig Az. Directe Belastingen, Invoerrechten en Accijnsen, B. Formijne, inspecteur. J. H. Vattekanne, (rijksklerk inspectie R. van der Feen, ontvanger (Stad). D. vanWolferen, serijksklerk (Kantoor Stad). Ambtenaren van den actieven dienst. Kantoor Peperstraat. J. H. v. Schagen, comm. ie kl. H. J. Bulthuis, comm. 3' kl. H. L. Eras, 2e 1 P. J. T. A. Kuckulus, 3' kl. H.H. Visser, 2ckl. dienstgeleid. I T. Laverman, scheepsmeter binnenvaart. Zegel, Registratie, Successie en Vermogensbelasting. A. van Drooge, inspect. 2 kl. H. Kayser, ontvanger. Collecteurs der Nederlandsche Staats-Loterij. A. C. Cosijn. W. J. L. van Dissel.

Adresboeken Gouda | 1900 | | pagina 71