I I IÓ2 163 Twist. R. U. Jongen burger. L. ten Bosch. A. Wartena. G.W.v. Driesten, A. van Dantzig, P. Bik, i' Jac. van Elk, 2e J. L. Lafeber, J. de Jong, comm. Algemeen Nederl. Werklieden-Verbond Afdeelmn Gouda. W. Roepers, voorzitter. J. N. de Groot, secretaris. H. J. van Weelden, penn. Christelijke Nationale Werkmansbond. dfdeeling Gouda. Bestuur. voorzitter. I J Hulscher, J. A. de Peer sgan.i ie secretaris, i F. E. J. Brijbag. 2e I). J. Hordijk. J. A. Donker, voorzitter C. H. Koemans, 2e A. J. van Vliet, secretaris. J. G. Potharst, 2è A. Willers, penningmeester. W. L. J. v. Kersbergen, 2* pen. J. Houdijk. voorzitter. C. M. de Keijzer, seer. W. van der Hoeven, penn. „Het Huizenfonds”. Fonds tot onderlinge waarborg voor kosten van gerechtelijke vervolgingen tegen wanbetalers. Alleen voor woningen die by de week verhuurd worden. Bestuur. W. F. C. van Essen, voorz. J. v. Galen, secr.-penningm. C. Jonker. G. Pol et, secretaris. I A. Groenendijk, vice-secr. L. v. Wingerden,penningm. COMMISSIE VAN ADVIES. L. F. Duijmaer van I. A. Nieuwveld. J. J. P. den Boer, 2' G. van Schenderen, suseer. J. Kleefstra, 2e Contributie f3.— per jaar bij vooruitbetaling. Adspirantleden (d. z. handels- of kantoorbedienden beneden 18 jaar) ft.— per jaar bij vooruitbetaling. I J Hulscher, T penningm. J. A. de Peer r^sB.M., 2e D. J. Hordijk. Adviseurs. J. W. Berkelbach van der Sprenkel. Nederl Roomsch Katholieke Volksbond. Opgericht 22 Maart 1893. Kon. goedgekeurd 6 Mei 1898 No. 33. De met een geteekeude vereenigingen zijn onderafdeelingen. Afdeeling Gouda. Eereleden. P. C. Th. Malingré, deken en pastoor. Th. J. Timmerman, pastoor. N. van Hassel, kap. o. p. Leeuwarden. H. Ermann, Wijnhaven Rotterdam. A. J. J. te Winkel, r. k. p. Brussel. H. M. Reuzer, kap. Amsterdam. J. G. Kropman, hoofd der R. K. Bijz. School. Bestuur. P. J. Honings, J. J. van Velzen, H. L. Fras, D. F. W. Pichot, geestelijk adviseur. D. van Dam, bode. Zangvereeniging „St. Cecilia”. V. Nederhof, commiss. C. Snabel, biblioth. A. Willers, directeur. Nationale Bond van Handels- en Kantoorbedienden in Nederland. Afdeeling Gouda. A. C. den Hertog, ie voorz. i G. Nobel, penningmeester. T T P rlor» Pnor «e I r* W I W. L. Harmsen. I L. Melkert. I A. J. Lafeber. Nederl. Werklieden-Verbond „Patrimonium”. Afdeeling Gouda. A. A. C. van Asch, voorz. A. W. van der Graaff, onder-voorzitter.

Adresboeken Gouda | 1900 | | pagina 83