i7i 170 A. de Raadt, captain. P. J. Rijnaarts, voorzitter. Th. A. v. Berkel, vice-voorz. P. M. van Waas, secretaris. C. Messeinaker, voorzitter J. Coster, penningmeester. A. L. J. Breebaart, match captain. van Alkemade, 2e captain. 3e Ijsclub tot ondersteuning van Minvermogenden. A. Steensma, 2“ penningm. A. Hoogendijk. P. J. J. Huijbrecht. Th. J. W. Peeters. A. Jonker Cz. Nederlandsche Schaakbond. Afdeeling Gouda. C. Messemaker, correspondent. A. L. J. Breebaart,penningm. W. M. Coster, commissaris van het materieel. G. IJssel de Schepper, be stuurslid. L. Burgersdijk, voorzitter. J. C. Götte, secretaris. C. J. P. Spruit, penningmeest J. Mulder. Tooneelvereeniging „Nut en Genoegen”. (Opgericht 23 Mei 1892). Bestuur. L. Verstoep, penningmeester J. Leisennaar, vice-benningm. J. W. Woerlee, regisseur. H. van Vliet, president. J. G. Kulik, vice president. A. Bouwmeester, secretaris. I J. W. M. Kulik, vice-secr. Schaak- en Dam gezel schap „Messemaker”. Lokaal: Harmonie (Markt) Woensdagavond 8J uur. Bestuur. A. Rabouw, secretaris. Contributie f t,—10 Leden. E. L. E. v. Dantzig, te Am sterdam, eere-voorzitter. J. van Galen, voorzitter. M. v. Aalst, vice-voorzitter. A. C. Cosijn, secretaris. J. L. v. Eijk, vice-secretaris. A. J. IJsselstijn Cz., penn. Goudsche Zwemclub. A. L. J. Breebaart, voorz. G. J. Bon, vice-voorz. J. Samsom, secretaris. Om als werkend lid 'te worden aangenomen, moet men een contributie be talen van 2,— en een entree van f 0,25. Werkende Leden beneden 10 jaar betalen f 1,—. Donateurs als minimum jaarlijksche contributie f 1.—. Ieder, die lid der vereeniging wenscht. te worden, moet zijn tlKULll V»» VV WlipiUU vv w»--—- - ven. terwijl het bestuur over de aanneming der candidaten, als lid, beslist Goudsche Cricket- en Football-Club Olympia”. (Opgericht 1 Juni 1886). Beschermheer Dr. H. IJssel de Schepper >r|T G. J. W. Oldeman, voorzitter. L. van Rijn van Alkemade, vice-voorzitter. AGoedewaagen J r., secretar. M. Hoogendijk, vice-secretar. Cricket- en Football-Captains. L. van Rijn I J. Samsom, Wielrijderselub ,,de Antiloop”. (Opgericht 1888). J. P. Hooftman, president. H. Kamphuizen, .swzzzzr/. IC. de Goederen, secretaris. 1 A. de Raadt, captain. J. Gouda Jr., penningm. I Postduiven-Societeit „de Luchtbode”. Bestuur. J. W. Woerlee, vice-secret 1 C. P. J. Boer,penning meest er. I A. Binee, vice Deze vereeniging richt elk jaar minstens 300 Postduiven af en maakt prijs- vluchten van 100 tol 300 kilometers, leder lid verbindt zich om ten allen tijde wanneer zulks noodig is zijne Postduiven beschikbaar te stellen voorjiet Ministerie van Oorlog. College van Brandmeesters. Opgericht 1871. A. de Zeeuw. L. van Dorst. I P. A. Burghout. I G. A. de Raadt, vice-secret. I A. Goedewaagen Jr., pen- I ningmeester. Aantal werkende leden 30, contribueerende 70. talen van f 2,— en een entree van 0,25. Werkende Leden beneden 16 jaar betalen 1,— Donateurs als minimum jaarlijksche contributie f 1.—. Ieder, die lid der vereeniging wenscht te worden, moet zijn voornaam naam en woonplaats door een lid schriftelijk aan den Secretaris doen opge

Adresboeken Gouda | 1900 | | pagina 87