1
36
37
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN
No.
121
122
123
187
188
No.
tot
169
170
171
172
173
174
119
120
134
135
152
153
154
174
175
177
179
180
181
182
184
185
186
189
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
204
205
206
208
209
212
214
215
237
238
239
241
242
Wijk H.
NAMEN EN BEROEPEN.
128
129
130
131
132
125
126
127
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
137
138
140
141
142
143
144
145
146
147
148
150
151
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
Wijk II.
No.
No. 124 tot 168. Lange Dwarsstraat.
Henda Groenendaal, tapster
G. Kerkhof, smid.
Wed. Zijleman—Coret.
J. van den Berg, metselaar.
B. L. Polak, koopman.
C. Kromme, timmerman.
G. van Vliet, bakkersknecht.
D. van Oudshoorn, koopman.
J Boot, timmerman
133a H van Bokkum, matrassenmak
W. Bakker, touwslager.
Wed. v. d. Bree—v. d. Speld.
136a Antha. Meewezen
W. de Gruijl, pijpmaker.
P. B van Leest, fabrieksw.
J Cattel, pakhuisknecht.
J. P. van der Voorden, wagenm.
Wed. Danens—v. d. Hei
J. D. Sanders, magazijnknecht.
S Timbergen, sjouwerman
G. van Barlingen, sigarenmaker.
J K. Lissendorp,pakhuisknecht
M. W de Vrind, pijpmaakster.
Wed. J de Gruijl—Okker.
Wed. P. Snel—van der Draai.
B. van der Heij, werkman.
No. 189 tot 217. Vrouwesteeg.
C. Kerkhof Co kaashandel.
B. J. A Cramer, meubelmaker.
M. Gardenier, letterzetter.
L. van der Meide. boekdrukker.
C Peute, koetsier.
D. Zegers, schipper.
H. van Eyk, waschvrouw.
T Tak, pottenbakker.
M. van Hesse, smid.
A. Cohen, koopman.
C. Verbü, loodgieter.
J. L. Zwarts, smid.
H. Agten, sigarenmaker.
R. J. Herngreen, bouwman.
N. van Eijk, smid.
Wed. A C. Schriek—Tornee.
A. van der Steen, touwslager.
No. 237 tot 245. Vrouwesteeg.
L. P. Kulik, timmerman.
i J. F. Redegeld, winkelier.
1 J. M. Schriek, koopman.
239a R. van Kersbergen, blikslager.
W. Kelder, smidsknecht.
B. Lakerveld, schoenmaker.
J.
C
D
S
Wed.
Wurtz.
A. Verblauw, slager
J. C de Jong, tuinman,
D. Lorius, koopman.
A. Grendel—van Willigen
G. Brouwer, arbeider.
F. Tempelman, mandenmaker,
P. G. Schouten, metselaar
167a Wed. Koren—van Zijl.
C. L Rietveld, touwslager.
H. Vlag, kleermaker.
D. Lorius Jr., koopman.
154a J, Blanken, varensgezel.
M. Danens, blikslager.
J. Vesseur, bakkersknecht.
de Geus, kleermaker.
Hofstede, arbeider.
Rapis, sigarenmaker.
A. Schoonder woerd—
J. van der Pouw, kistenmaker.
P,N.TuijnenburgMuijs,si0aremn.
L. van der Bijl, varensgezel.
J. Arts, stukadoor.
Wed J. Verkaaik—Kouwen-
hoven.
Wed J Zentner-Kouwenhoven.
V. M. de Jong, metselaar
Wed. J. Radix—Commenie,
in visch.
No. 218 tot 236. Slapperdel.
T. Broer, timmerman.
P. van Wilgen, koopman.
C. de Ruijler, bleeker.
G. den Hertog, pijpmaker.
J. Tak, sjouwerman.
J. J. Jaspers, schoenmaker.
Wed H. Straver—Blom.
J. Vergeer, smid.
J. de Jong, touwspinner
J. N. Verzaal, pijpmaker.
N de Jong, touwspinner.
G. de Jong, fabriekswerker.
Wed. P. Tak—Ouwel
D. N. Sas, touwslager.
J. de Ruiiter, bleekersknecht.
G. Blok, touwslager.
J. Koemans, pottenbakker
L. de Boom, leidselbreier.
C. Bakker, arbeider.
W. N. v. Garderen, com. v. pol.
T. de Hoog, schipper.
H. J. Bulthuis, commies ’s Rijks
belastingen.
J. Griffioen, gep, onderw.
121a H. Bouters, gep gem. ambtenaar.
Wed. Steenbergen—Bouters.
H. Gijzenij, kantoorbediende.
122a W N. van Geelen, koopman.
P. A Luiten, broodbakker.
123a Th. Blom.
A G de Leeuw.
H. Bouters. procuratiehouder
Stearine Kaarsenfabriek.
B. Heijl, goud- en zilverhandel.
J. S. Langen, pred Ger. Gem.
B. H. Maaskant, stadsaanplak.
180a De dames Jochim.
P. Hooftman Jz., boomkweeker.
L. Burgersdük, gem -bouwmeest
J P Burgersdük, onderwijzeres.
M. B. Burgersdijk,
A. Burgersdük,
H. J. Marree, smid
J. L Thielking, tandarts.
K. J. Sparnaaü
F. J. Sparnaaü.
Wed. A. M v d. Kint—Zondaal
J. M Smits metselaar.
W. Lammers, winkelbediende.
M. Spruüt, chirurgijn.
169 tot 188. Turfmarkt n.
de Vrouwesteeg.
W Loef, tapper.
169a M. J. C P. de Keijzer, kantoorb.
J. J. Velt, brievenbesteller
J. J A van Zuijlen, werkm.
G. van Dort, kruidenierswaren..
Gez van Dort, in modes.
170a Wed. van Driesten—Parker.
G. W7. van Driesten, kantoorb.
T. M. Souffré, koopman.
171a J. D. Emeis, onderwijzer.
A. M. Emeis,
M. van der Burg.
172a L v d. Wolf, bode begrafenisf
P J. v. d W7olf,
M P. Oosterbeek, melkboer..
173a Mej. G M. E. Dutilh.
M. Monasch, koopman.