WIJK L.
46
47
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
No.
215
233
218
249
250
No.
No
NAMEN EN BEROEPEN.
2
No. 26 tot 76. Geuzenstraat.
Geuzestraat
No. 115 tot 118a.
M. A. Holthuysen, orgeldraaier.
117
14
15
77
78
221
222
224
226
227
6
7
8
239
240
241
247
248
16
18
19
21
22
23
25
26
27
28
29
30
32
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
9
10
34
35
38
39
40
41
42
43
45
46
48
49
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
68
69
70
71
72
73
74
75
214a S. Sanders, mandenmaker,
P. van Reede, vischkooper.
No. 217 tot 250. Peperstraat tot
den Veerstal.
P. J de Reus, sigarenmaker.
P Spruit, schippersknecht.
C. Loendersloot, fabriekswerker.
J. Verburg,
H. den Hertog, opperman.
H. van der Maas, sloket
Wijk L.
NAMEN EN BEROEPEN.
Wijk K en L.
NAMEN en BEROEPEN.
A. M. Pinkse, naaister.
A. van der Draai, timmerman.
D. de Gruil, sjouwerman.
L. van Ryswyk, metselaar.
J. Snel, varensgezel.
L. J Reparon, gasfitter.
Antje Mol eve ld, winkelierster.
D. Binee, zadelmaker.
J. B. L. Westerhuis.
A Nonner, koekbakker.
föa G. Kramp, agent v. politie.
Wed. VV. van Eijsden—Schenkel.
Jannigje Visser.
Wed. N. Melkert—Oosterhout.
W. Verbrugge, metselaar.
B. Boef, werkman.
Wed. de Vroom—Tuiloo
G de Jong, arbeider.
H. van Hattem, schoenmaker.
L. Vermeulen, touwspinner.
G. H. Walthie, arbeider.
Wed K. Prinsenberg—Lens.
A. ter Beek, fabriekswerker.
G. van Erkel, koopman.
J. P Wegen wijs, bakkerskn.
J. van der Laan, timmerman.
A. Moleveld. kistenmaker.
H. J. Maijs, daglooner.
Wed. Bekkers—Blank.
J van Eijk, winkelbediende.
H. G. Brinkman, kuiper.
Wed. Soufreu-Meijer.
W. F. Schouten, arbeider.
P. Klerks, bleekersknecht.
H. J de Vroom, stukadoor
NAMEN EN BEROEPEN.
No. 1 tot 25. Groeneweg. Van den
Tiendeweg tot de Geuzenstraat.
P. T. Snel, pakhuisknecht,
ia J. C Overkamp. behanger,
i Wed H. Sliedreclit--van Heek.
5a J. Reurings, conducteur stoomb
Wed. J. J. Roepers - Boone.
M. Houdijk, kaashandelaar.
A. J. van Vliet, boekbinder.
8a Wed. J. L Cats-Wltsttjn.
C. A. de Jong, fabriekswerker.
A Hoogendijk, sjouwerman.
Ila Wed Pieters—Berntsen.
13a M. van den Berg, boekbinder
D. Gastelein, houtdraaier
P. Zwanenburg, timmerman.
15a M. Herbout, bleekersknecht.
J. C Verkerk, kistenmaker.
F. Anker, fabriekswerker.
I). v. d. Sloot, smid.
A. G. van der Horst, sigarenm.
C. P. de Waal, broodbakker.
J. Jongkoen, pakhuisknecht.
T. J. Arts, stukadoor
D. van der Sloot, kistenmaker.
B. Tersmitten, houtzager.
P. J. Melkert, pakhuisknecht.
A. Verbruggen, verver.
A. van der Laan, mandenmaker.
A. A. Bezem fabriekswerker.
P. Boet, fabriekswerker
W. Hoegee, arbeider
F. van Waas, verver.
J. Furrer, sjouwerman
J. Ernst, schepenjager.
C. Looüaard, pijpmaker
C v. Antenne, metselaar.
M. .1. Reurings, smid.
Wed. J Bool-v. Hoorn,werkster.
A. van Hoorn, werkman
H van Loon, stoker.
A. Burghoorn, fabriekswerker.
W. H Knapen, bleekersknecht.
Wed Loendersloot—v. Mullein.
J. v. Waas, bleekersknecht
J. S. van Waas, stoffeerder.
L. Nieuwenliuijzen, pijpmaker.
G. Heerkens, touwslager.
C. Oosterwük, fabriekswerker.
A. de Hoog, goudsmid.
J. Lekkerkerk, fabriekswerker
G. de Graauw, timmerman.
A. Kwinkelenberg, smid.
217 J. Tersmitten, stoker.
•217a A. van Maaren, stoffeerder.
A. H. Kabel, schipper.
Wed. A ,1 Bertels—Kabel.
219a J Vergeer, verver.
220a J. C. v. d. Kasteelen, kleermaker.
P. G Overeijnder, grutter.
C de Jong, schoenmaker
C W. v d Velde, wijnkooper.
C. C Knaap
P. J Schlosser, assist posteryen.
W. JB. AF. Wel la n telefoniste.
227a H. J. Kort.
No. 77 tot 114 Baanstraat.
P. A. Verbrugge, metselaar.
J. van Klaveren, sigarenmaker.
iiTa N. J. J Kort, telegrafist S.S
228 W. G. Oudjjk, verver.
228a D Vermeulen broodbakker.
230 T. van der Heiden melkboer.
231a Wed H. Groenendal—deGidts.
C. A Groenendal, timmerman.
T. Bos, sluisknecht
233a Wed Y. f) Buisman—Kratmer.
J P v. d Bosch, onderwijzer.
M N van Duin, pijpmaker
A. N. van Duin,
C Schouten, kuiper.
T. den Heldt, schipper.
E. van Maaren.
218a J. Kaptein, agent v. politie.
Wed K P. J. Muijs—Bovene.
249a Johanna Ma. Lugthart.
J. P. Delchambre, conc. Gymn
J F. Bruistens, kleermaker.
Wed. Montagne—Koppendraaier
S. Koot, heihaas.
J. P Snel, stoker.
A. de Koning, timmerman.
W. A Thijssen, tuinman.
H. J. W. Huber, hoofd d. school
M. J Huber onderwijzeres
J. C. Huber, reiziger.