75
74
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
289
Wijk P.
NAMEN EN BEROEPEN
267
268
269
271
J.P v.Hensenv.Uningen,pa/c/?fcn.
H van Hofwegen, schepenjager.
C. P. Blom, smid
J. van der VI 1st, schipper.
G. de Knegt, fabriekswerker.
B Verkerk, schipper.
273
276
277
278
279
280
281
204
205
206
207
208
209
210
211
202
203
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
262
263
264
265
266
259
260
283
284
285
286
287
288
241
243
244
245
246
247
248
249
253
254
255
256
257
258
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
NAMEN EN BEROEPEN
No. 283 tot 288. Moordrechtsche
Verlaat z.z.
Wijk P.
No.
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
228
229
230
230tz Wed
232
234
235
237
238
239
No. 289 tot 344. Prins Hendrikstraat.
J. Poot, bouwman.
289b G. N. Kruisheer, hoofd d school
D. de Weger, stoker.
J. H. van der Hooft, sluisknecht.
C. van der Kaa, touwspinner.
H. van Reede, touwslager.
Wed. Hulscher-van der Wolf
L. Oorschot, arbeider
J. P. de Man, boekdrukker.
C Stolwijk, brievenbesteller.
T A. Leeflang, touwslager.
A. Verhart, bakker.
Wed. F. Sluijter—Visser.
P Batenburg, hofmeester.
H. J. Blanken, arbeider
G Reparon, smid.
M. Valk, schipper.
P van der Veur, plateelschilder.
J. H. Swaen, aardewerker
T. van Dam, timmerman.
J. L Leijerweert, machinist.
Joha Sanders.
I. Schultz, kantoorbediende.
J van den Ring, handelsreiziger.
AFT. Rijntalder, broodbakker
C. H. Breedijk, onderwijzer.
L. de Jong, kantoorbediende
W. van der Zeeuw', fabrieksw.
J. G. J van der Kind,
J. Groenendijk, touwslager
Wed. G. Hoosbeek—Spierings-
hoek.
J. van Bueren, werkman.
A. van Dam, arbeider.
II W. Zandijk, touwspinner.
W. van Hoorn, timmerman.
A A. van den Berg, arbeider.
J Kwinkelenberg, kapt, sleep’o.
Wed.L Groenendijk—v.d. Kuij.
Wed. A de Knegt—Janmaat.
H A Decker, aardwerker.
A J Blanken, schippersknecht.
W Visser, schipper
H. W. v. Schooneveld, pa&On.
G. Zegers, koperslager
H. G. van Meurs, kapt, der inf.
Wed W M.v.ZeeExalfo-Borkus.
J. P. Schneider, meubelmrker
B Rietveld, slager.
A. G. Goster, fabrikant.
P. van Wingerden
W. Huizinga, adj chef S.S.
A. van Kersen, onderwijzer.
V. ten Brummeler.
A C. Pinkse.
Wed Biezenaar—van Gatz
F. Egeter, kaashandelaar
A Kwinkelenberg scheepmaker.
D. Ouweneel—Kruijt.
H C Kortenoever, fabrikant.
C. J C Hoogendijk, aannemer.
N Cos, gemeente-ontvanger.
J van Sprang, arbeider.
W Vermaas,
J van Erk,
No. 259 tot 282. Onder de Boompjes.
Mej. M A. Hoogendijk.
Wed Overgauw-Leeuwenburgh
winkelierster
A van Ewyk, molenaarskn.
M. H.v Leeuwen, sigarenmaker.
J Scheijgrond, onderwijzer
G Verkleij, scheepmaker.
J de Morree, schipper.
266a A. de Korte, houtzager.
266b W. S. Honkoop, varensgezel.
J. van Tiggelen, werkman.
W de Bruin, timmerman.
T Huisman, sjouwerman.
H. Braat, fabrikant
Mej. J.G.Hoogendijk, onderwijz.
Wta P. Scharloo, olieslager.
G Groenewoud, arbeider.
J. Kriek, houtzager.
C. Bout,
H Koops, schippersknecht.
E Betzold, houtzager.
E. van Hemert, arbeider.
T van den Heuvel,
No. 240 tot 258. Lazaruskade.
240 J. van der Steen, werkbaas.
W. A Jongkoen.
H. van der Kemp, smid
A. G. Kroon, mandenmaker.
H. A Meilof, schipper.
Wed J. Snaterse—van Vliet.
B. Vennik, kapt sleepboot.
G. Kersbergen, bouwman.
J. A. Harmsen, smid.
H. Bos, zeepziedersknecht.
J. de Jong, arbeider.
L. W. van Asten, fabrieksw.
J. M. Sluiter, kantoorbediende.
P Schoemaker, boomkweeker.
R Boer,
H. Schoemaker,
B. J. van der Velden, schipper.
F. W. van den Akker, metselaar
P. Blok, stoker.
Wed. H. Boskam-Bouthoorn.
P. Blok, touwslager.
C Verkleij, houtzagersknecht.
J. W. T. Twelker, spinmeester.
J. Flux, besteller S. S. Mij.
N Boer, tuinman.
No. 345 tot 369. z.g. Nieuwe Buurt.
II. J. Schoonderwoerd, schoenm.
A. Zegwaarl, arbeider.
C Broere, schippersknecht.
T. A Palm, machinist.
G. Heerkens, arbeider.
K. Heij, smid.
J van de Meent, zeilmaker.
D de Jong, koekbakker.
Wed. A Zorg—van Baaien.
F. A. van As, opzichter.
J. den Hertog, kistenmaker.
J. G. Sipsma, gep. militair.
Wed Buitelaar—Kool.
Wed W. de Jong—IJsselstijn
Wed. W van Vliet—v. d Pool.
D Sijl, zeilmaker.
J van Eijk, bouwknecht
A. van Reden, fabriekswerker.
A. de Knegt, touwspinner.
H. Blok, touwslager.
Wed. Houdijk, bouwvrouw
G Koops, schippersknecht.
Wed v Vlaardingen—de Werk.
J. van Lit, fabriekswerker.
H. van der Maas, visscher.
C. Beijleveld, arbeider.
C Huisman,