9°
91
No.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
•295
301
D.
No. 352 tot 360.
Eerste Kade.
No. 329 tot 351. Karnemelksloot n.z.
No. 361 tot 379.
Karnemelksloot.
361
331
332
N. Mogendorff, koopman.
Adèle Mogendorff, in modes.
Wed. Lampe—v. d. Kieboom
J. Teekens, koopman
B. van Vlaardingen, tuinman.
L. Verhoef, koopman.
G. Verhoef, arbeider.
W. R Gersie, tuinman
F. Palsgraaf, arbeider.
376
378
379
403
404
407
408
41.0
411
412
413
414
415
416
417
418
419
420
421
422
423
424
425
426
427
302
306
308
309
310
297
298
299
300
372
373
374
329
330
353
356
357
353
359
345
346
347
349
350
351
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
380
381
383
384
385
386
387
388
389
390
392
395
396
397
398
399
400
401
402
311
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
325
327
328
361a
363
364
365
366
367
368
369
370
371
428
429
430
431
432
433
434
435
436
437
439
440
441
443
4 4 4
Wijk R.
NAMEN EN BEROEPEN.
Wijk R.
NAMEN EN BEROEPEN.
Wed. J. van denHork-Willems.
Wed. Knoers—Scheepers.
Wed. van der Zanden-Huygens.
Wed. Lafeber— van Kluyve.
W. van Hesse, touwspinner.
J. de Jong, touwslager
Th. Verhoef, schoenmaker
L. Smit, schilder.
B. Perdijk, arbeider.
F. de Weger, winkelier.
371a C. van Wingerden, visscher.
J. Eilers, stukadoor
Wed. van der Wolf-Houtkoper.
A. Bruijstens, bleeker.
374a F. J Bruijstens,
J. Bruijstens,
A. Treels, kuiper.
T. Maasland, schoenmaker.
No. 380 tot 427. Derde Kade.
D. Stigter, rijksveldwachter.
G. Middelkoop, timmerman.
A. van Leeuwen,
A. Muijs. koopman en tapper
J. A. C.Reurings, touwspinner
i A de Gruijl, fabriekswerken.
van der Starre, arbeider.
L. v. d. Heuvel,
A. van der Pijl,
M. Hol,
P. van den Broek, koopman.
H. de Leeuw, spoorarbeider.
H. Stuurman, arbeider.
H Vergeer,
J. Kastelein, visscher.
A. Koppendraaijer, touwslager.
Wed. H. Slangen—Jansen.
G. T Vollebregt, kuiper.
A. Eindhoven, timmerman.
M. Lunenberg, agent v. politie.
J. N. van der Zwalm, smid.
M. Baars, arbeider.
A. Overbeek,
A. Turkenburg, koopman.
H. Walthie, borstelmaker.
A. van Zijl, magazynknecht.
L. van Wingerden, metselaar.
M. G. Begeer, stoffeerder.
W. Jansen, sjouwerman.
W. van Gulik, arbeider.
D van Kleeff, smid.
P. Bruikman, fabriekswerker.
S. van Loon,
F. Snaterse, huisschilder.
Ghr. Jansen, arbeider.
F. Stolk,
A. Kerrebijn, sigarenmaker.
Wed. v. Leeuwen-Hoogenboom.
C. Groenendaal, sigarenmaker.
Wed. Biljee—van Werkhooven.
Wed. de Haan—Krebs.
N Scheffer, modenaaister.
296a A. van Galen, bloemist
Wed. v. Galen—v d Kleijn
Wed. M. Peeters—Zeijerveld
Wed cie Rijk—Zwanenburg
J. W. Verweij, smid.
A.C.A. Hoffman, arts (lïomoeop
genees-, heel- en verloskundige}.
G J. G. Wijnaendts. gep.
assist, resident.
L. J. Jaspers, bleeker
J. van Oorschot, vischhandel
T. de Vries, onderwijzer.
D. L. Soer, kantoorbed
Wed. C v. d Klein—Gompier.
J. E. W Harmsma, 2e com
mies ter secret.
G G. M Smits, onderwijzeres.
G. de Haan, plateelschilder.
J. H. van Straaten, bleeker.
I. J Bonneur.
Wed. Kooijman—Weurman.
E. Rijkaart.
I. Brokaar. gep. sergt. majoor.
G. Boumans.
H Schrave.
E. T J M. Halewijn, wijnh.
Dr. R K Boekmejjer, leer gymn.
H. Knuttel, uitgeverdrukker.
Dr. P. Scheltema, arts
G. van Breukelen, bleeker.
W. van Breukelen, stalhouder.
II. Wortman, koopman
W Bruijne, koffiehuishouder.
No. 428 tot 450. Karnemelksloot n.z.
Wed. W. Furrer-Struif, tapster.
A. van Vegten, arbeider.
G. J. Verbij, timmerman.
J. Stolwijk, bakkersknecht.
J. Westbroek, arbeider.
J. Gastelein,
F. Louwerens,
Wed. K. de Haan-Klijn.
J. van der Veer, koopman.
G. Sluijs,
J. A Raapis, visscher.
P. Laurier, sjouwerman.
II. v. d. Vliet, schippersknecht.
C. Dekker, arbeider.
M. den Ouden,
330a P van Mensch, timmerman.
G. A. Wagenaar, kantoorbed.
M. M. Kijzer, koopman.
G J. de Groot, beambte beleenb.
332a J. E. U. Ehbel, chef Soc. O. G.
332b J. Krijgsman, timmerman.
W. F. Coumon, onderwijzer.
333a J Gravesteijn, wagenmaker.
334a Wed. F W. Essenbaggers
de Jong.
L. van den Broek, fabrieksw.
S. Boot, touwslager.
N. van Vliet, broodbakker.
W. van Oosten, touwslager.
Wed. W Gelderblom—Koster.
D. Vergeer, arbeider.
J Snel, touwspinner.
J. Grootenboer, postbode.
A. de Mol, pakhuisknecht.
J. G de Koning, timmerman.
344a Elisth Oosterling.
G. Geltink, bigadier ryks-veldw.
P. A. Lafeber, timmerman.
J. Radder, borstelhoutmaker.
A. J. van Vliet, koopman.
Beschuitb., Gebrs. Dercksen.
J. Rietveld, meesterkn. broodf.