1 8 9 Ussellaan R HOFJES. P A I Jan Philipsweg Jerusalemstraat Jonkershofje Markt Mathilda’s hofje H I B D K N P O M I G I Messemakerssteeg. Minderbroederssteeg Molenwerf Moordsche Tiendeweg Moordsche Verlaat Muilepoort Waaierstraat Nieuwehaven Nieuwsteeg Nobelstraat Nonnenwater Onder de Boompjes Oost Haven Oranjehofje Oude Gouwe Oude Walletje Paradijs Peperstraat Petroleumbuurt Portemonnaie Prins Hendrikstraat Proveniershuis. Punt Raam Regenboog Regentesseplantsoen Robaarsteeg Rotterdamsche veer Rozendaal Schielandsche Zeedijk Singelstraat Sint Anthoniestraat Sint Antlionieklooster Slapperdel Spieringstraat Speldemakersleeg Spoorbrug Spoorwegstraat Spoorwegstraat SI rijnkade Stoofsteeg Tuinstraat Turfmarkt Turfsingel Varkenmarkt Veerstal Veersteeg Verlorenkost Vest (Einde Kleiweg) Vest Vierde kade Vischsteeg Vlamingstraat Zeugstraat Zwaansgat. Zwarte weg Waalstraat Wachtelstraat Walesteeg Weeserf Weg Zuidplas. Westhaven Wilhelminastraat Winterdijk. Wjjde poort Voor Willes Vorstmanstraat Vrouwesteeg Vrouwevestesteeg Vijverstraat WIJK. P F O WIJK. O B B T P L en T P G G P B O S K A P F L T B M Q L G O S WIJK. S P H N F M B P O E O R I O H N E O O T R Q F K P E N N O K N I B O D SS o K M K O N P C B L H P O A C en N M O M Lange Dwarsstraat Lange Groenendaal Lange Noodgodsteeg Lange Tiendeweg Lange Willemsteeg Lauriersbuurt Lazaruskade Lazarussteeg Lemdulsteeg Lombardsteeg Lombardscbe watertje Looierspoortje Vrilthofje, Oosthaven B 77. Swanenburg’shofje, Spieringstr. F 20. Jongkindshofje, Zeugstraat G 3. Baartje Sanderserf, Lange Groenen daal I 68. Boschhofje, Nieuwehaven N 42. Christina Gjjsbertshofje, Nieuweha ven N 143. Cinqhofje, Nieuwehaven N 149. 't Harthofje, Nieuwehaven N 200. Tamshofje, Nieuwehaven N 212. Buitenwegshofje, Klooster (Raam) O 220. Kanaaldijk Karnemolksloot Kattensingel Kees Faesens Rolwagensteeg Keizerstraat Kerkhoflaan Kleiweg Kleiwegsteeg Klooster Klooster Komijnsteeg Korte Dwarsstraat Korte Groenendaal Korte Noodgodsteeg Korte Raam Korte Tiendeweg. Krugerlaan Kruidenierssteeg Kuiperstraat WIJK. H F G T Q R S A

Adresboeken Gouda | 1902 | | pagina 6