J- A. van Leeuwen, Nieuwe Haven N 93, bode. J. P. Bol, 198 199 en heelkunde. 99 P. Weijer boden. 99 n n n G. A. Postuma, directeur. A. J. Postuma, n Alg. Utrechtsche Maatschappij voor geldelijke uitkeering na overlijden. J. Bik, agent en correspondent. Zuid-Hollandsch Zieken- en Begrafenisfonds, gevestigd te 's-Gravenhage. Directeur den Heer J. C. Mook. W. Veerman, Gouda, J. Slinger, Reeuwijk, S. Sterkenburg, Oudewater, 1 A. de Wilde, Moordrecht, agent. J. D. Zweerman, Waddings- veen en Boskoop, agent. Prospectussen verkrijgbaar. Levensverzekering-Maatschappij ,.Piëtas” te Utrecht. G. H. Lakerveld en J. P. Arts, Agenten. Rotterdamsche Verzekering Sociëteiten. Goedgekeurd bij Kon. Besl. van 6 Aug. 1893 en 9 Juli 1898. Rotterdamsch Ziekenfonds. Opgericlit 1840. Directeuren: K. J. Wijlacker en F. Wijlacker. Daaraan zijn verbonden M. Spruijt, voor heelkunde. H. J. de Voogt, Dr. P. J. A. Levedag, P. de Boer, Dr. J. H. Bakker Niemeijer, Dr. P. Scheltema, B. G. J. Evers, Dr. A. Montagne Iz. Firma H. G. Hoefhamer, E. Grendel, firma J. en F. A. Dee Jr., Apothekers. Amsterdamsche Algem. Verzekering-Maatschappij Begrafenis- en Ziekenfonds. Onder de zinspreuk: «Tot A’ut van ’t Algem." te 's-Gravenhage, onder directie van W. J. van Zanten Jut te 's-Gravenhage. G. H. Korte, agent v. Gouda. G. J. Flux, bode. Daaraan zijn verbonden H. J. de Voogt, voor Genees- en Heelkunde. Dr. P. J. A. Levedag, Firma H. G. Hoefhamer, Apotheker. E. Grendel, Apotheker. voor genees- 99 99 Algemeen Ziekenfonds voor Gouda. Dr. J. H. Bakker Niemeijer, voor genees- en heelkunde. H. J. de Voogt, Dr. P. J. A. Levedag, Dr. P. Scheltema, M. Spruijt, voor heelkunde. E. Grendel, firma H. G. Hoefhamer en firma J. P. Weijer, apothekers. W. Kromhout, boekhouder. G. Jue, P. Rond en C. A. Schotborgh, boden. voor uitkeering bjj overlijden. P. van den Hoek, agent. J. P. Mul, bode. Burgerlijk Begrafenis-fonds. te 's Gravenhage. L. van der Wolf, agent voor Gouda en Omstreken. Groote Binnen- en Buitenlandsche Levensverzekering- Maatschappij „Utrecht”. Opgericht te Utrecht 13 Juli 1883. Onderscheidt zich door hare gunstige voorwaarden. Verzekerd 49 millioen gulden. Reserve-kapitaal 7J mlllioen gulden. W. P. Ingenegeren, directeur te Utrecht. Dr. G. J. D. Mounier, Wisk. J. van Eijk, correspondent. C. A. Schotborgh, agent. J. van Maaren,

Adresboeken Gouda | 1903 | | pagina 101