Fima. A. JOBKEB i ZfflEK
Trasmolenaars van Aiienachsclie Tufsteen.
Schelpen, Grint,
Scherp-, Slap- en Biggelzand,
voorhanden bij
Kantoor Vest O 573, GOUDA.
Handel in BRANDSTOFFEN.
A. J IJSSELST1JN Cz., Gouwe No. 168.
J. A. C. IJSSELSTIJN Cz., Gouwe No. 167.
BOUWMATERIALEN.
Gebrs. IJSSELiSTIJJSl.
WIJK Q.
8o
Snoijstraat
No.
Bestellingen worden ook aan huis aangenomen.
Kachelkolen.
Machinekolen.
Haardkolen.
Smeekolen.
Belgische en Engelsche
Antracietnootjes.
Smeenootjes.
Engelsche Cokes.
TELEPHOON No. 2.
NAMEN EN BEROEPEN.
D. Teen wen timmerman.
Wed v. Hofwegen- Jongeneel.
C. van Hofwegen schepenjager.
Wed. Blijker—van der Louw.
G. van Hofwegen schepenjager.
G. Streng arbeider.
1
3
4
No
6
7
8
9
10
11
No.
684
685
687
688
689
690
691
692
Wjjk P en Q.
No
653
654
655
656
657
658
659
660
661
663
664
665
666
667
668
669
670
671
672
673
674
675
676
677
678
679
680
681
682
683
NAMEN EN BEROEPEN
G. H. Borst scheepmakerskn
G. Schouten varensgezel
J. Kcijne touwspinner.
G. de Bruijn broodbakker.
J. H. Neef fabrieksweeker
J. F. Prang
L. A W'iltenburg’ pakhuiskn.
L. Hofstede touwslager.
G. Snoek arbeider.
H. Leeuwenhoek schilder.
J. van der Velden arbeider.
J. B Bruikman broodbakker.
A. van der Hulst kunstdraaier.
Wed W. G Dekker—Blonk
H. Hortensius timmerman
C. de Korte banketbakker.
M. J de Jong sigarenmaker.
B. Hageman pakhuisknecht.
H. Noteboom touwslager.
C. de Vroom schipper.
J. van der Kaa touwspinner.
A P van Es fabriekswerken.
J. G van Hofweegen verlakker.
L. G. Rietveld pakhuisknecht.
H. B. Straver schipper.
Wed P. Knoop—van Baaien
J van den Berg bleekersknecht.
H. G. de Rooij timmerman.
G. Brandwijk hekelaar.
A. de Mol timmerman.
765
766
767
768
769
770
771
No 772 tot 886.
772
773
774
775
776
777
778
NAMEN EN BEROEPEN.
No. 1 tot 48 Jaagpad tot de
Kattensingel
Til. Sprugt bouwman.
D de Jong mandenmaker.
W J. v. Hofwegen fabrieksw.
A. G van Willigen
Eenige vertegenwoordigers voor Gouda en Omstreken
der Josson-Cement.
NAMEN en BEROEPEN
N. van Es stoker.
J. G. (1 Abelman fabtieksopz.
No. 687 tot 692. Prins Hendrikstraat.
J. M Gretser magazijnmeester.
Wed R. Lommerse—Overes.
J G. Versnel kleermaker.
P. van Schenderen kuiper.
G. de Graaf arbeider.
O Duut kapt, stoomboot.
No. 693 tot 702 en volgende.
Lethmaetstraat
No 765 tot 771. Prins Hendrikstraat.
P. Schoemaker boomkweeker.
W. L Immink
H. Schoemaker
J. H Stijns modelmaker.
J. Kiekens muziekhandel aar.
F. Lanser aardewerker.
A Binnendijk sigarenmaker
Bockenbergstraat
A F. de Weger timmerman.
A. Hoekstra kaasmaker.
J. van der Wal bakkersknecht.
M. H. van Welzenis timmerm.
A. J F. Essebaggersto/oorbed.
P. J. Schlosser ambt, posterijen.
H. A. Carlier timmerman
No 887 tot 895 Prins Hendrikstraat.
No 896 en volgende, in wording.