7 ALPHABETISCHE LIJST DER STRATEN EN HOFJES, r I met vermelding der Wijken. Dubbelebuurt WIJK. I G I Florisweg (Graaf) Fluweelensingel Aaltje Baksteeg Achter de Kerk Achter de Vischmarkt Adriaanshofje Adriaan de Vrijestraat Agnita Watertje Cappenersteeg. Catsweg (Ridder van) Crabethstraat Derde Kade Doelesteeg Drapiersteeg Eerste Kade Einde Jaagpad Elzenmarkt. Erasinusstraat Galgeveld Geertje den Bultsteeg Geuzenstraat Glazenkast Goejanverwellendijk Goudkade Gouwe Graaf Florisweg Groenendaal Groeneweg. S tt Jaagpad Jaapjes erf Jan van der Heijdcnslraat Jan Kottensteeg Jan Philipsweg Jerusalemstraal Jonkershofje Naaierstraat Nieuwehaven Nieuwsteeg Nobelstraat Nonnenwater Raam Regenboog. Regentesseplantsoen Ridder van Catsweg Robaarsteeg Onder de Boompjes Oosthaven Oranjehofje Oude Walletje Markt Mathilda’s hofje Messemakerssteeg Minderbroederssteeg Molenwerf Moordsche Tiendeweg Moordsche Verlaat Mullepoort Lombardsteeg Lombardsclie watertje Looierspoortje Haagsche poortje Hanenpraai. Heerenstraat Hejjdenstraat (Jan van der) lloefsteeg Hooge Schielandsche Zeedijk Hooge Schielandsche Zeedijk Hoogstraat Houtensteeg Houtmansgracht Houtmansplantsoen Paradijs. Peperstraat Persjjnstraat Petroleuinbuurt Piersonweg. Portemonnaie Prins Hendrikstraat Punt II I B I) K N P O M P M K R O Q N P B P B O K T R Q F K P R E N N O K N I B O D SS o K H N E O O E R P R F P T A O M L l< L O A I O B B T P I, R T H P G II L R S T C S I L L Q Q II P R P R O P RR P A S N I P Lange Dwarsstraat Lange Groenendaal Lange Noodgodsteeg Lange Tiendeweg Lange Willemsteeg Lauriersbuurt Lazaruskade I.azarussteeg Lemdulsteeg Letbmaetstraat. Kanaaldijk Karnemelksloot Kattensingel Kees Faesens Rolwagensteeg Keizerstraat Kerkhoflaan Ketelstraat Kleiweg Kleiwegsteeg Klooster Klooster Komijnsteeg Korte Dwarsstraat Korte Groenendaal Korte Noodgodsteeg Korte Raam Korte Tiendeweg. Krugerlaan Kruldenierssteeg Kuiperstraat Baanstraat Bergen IJzendoornpark (Van) Beverninghlaan (van) Blauwstraat Bleekerskade Bleekerssingel Bockenhergstraat Boclekade Bogen Bolwerk Boomgaardslraat Boschweg Botermarkt Bothstraat (P. C.) Breedstraat Broekweg Buurtje WIJK Q o R M P F O WIJK. B G R en S Q WIJK. c A I K R G O A C en N R en S M

Adresboeken Gouda | 1903 | | pagina 5