EEREDIEN8T. ii9 118 Custos De Rins Douda. De Nederlandse lie Hervormde Gemeente te Gouda. Kerkvoogden. Orde van Aflredimj. C. A. van der Klis. E. J. Vonk. J. Kapteijn. C. W. Runge. Agenten 3e klasse. J. de Koster. C. de Koster. A. de Wit. i9°3- H. J. Nederhorst. C. Hoogenboom. Dr. F. H. G. van Iterson, voorzitter. Dr. L. A. Kesper. Mr. D. N. Brouwer, secr.-pen. Librye. Libryemeesters. Dr. A. van IJsendijk, bibliothecaris. Dr. P. Scheltema. l9°5- J. M. van R. L. Martens ^4, voorzitter. Ds. J. W. Berkelbach v. d. Sprenkel, praetor. Ds. j. A. F. van der Meer van Kuffeler, Moordrecht, scriba. Ds. J. W. Margadant, te Oudewater, quaestor. Ds. L. ten Bosch, bibliothecaris. Nederlandsche Hervormde Kerk. Classikaal Bestuur van Gouda. Ds. A. Wartena te Gouda, praeses, secundus Ds. C. Verhagen, Gouderak. 1 1907. Noothoven J. A. P. Montijn. Goor, seer. A. Dortland. S. H. van der Kraats. De catalogus is verkrijgbaar aan de Librve. De Librye is geopend des Woensdags en des Zaterdags van 2—4 uur Voor het bezoek op andere dagen melde men zich aan bij den custos (Zeugstraat no. 6). Stedelijk Museum van Oudheden. Dr. F. H. G. van Iterson, Dr. L. A. Kesper, secret, voorzitter. Dr. A. van IJsendijk. Mr. D. N. Brouwer, penning, i Dr. P. Scheltema. Het museum is gevestigd in tiet gebouw Arti-Legi. Dagelijks geopend van des morgens in lot des namiddags 4 uren, tegen 23 cents de persoon De Catalogus is verkrijgbaar bij den concierge. Ds. J. W. Margadant te Oudewater, scriba en quaestor, secundus Ds. J. Hoek, Oudewater. Ds. L. ten Bosch te Gouda, assessor, secundus Ds. L. S. de Bruijn, Heukelom. Ds. D. Cladder, Schoonrewoerd, secundus Ds. J. G. Deur, Gouda. Ds. P. van Willenswaard te Krimpen a'd IJsel, secundus Ds. F. G. Berghauser Pont te Meerkerk. Ds. J. W. Berkelbach v. d. Sprenkel, Gouda, secundus Ds. G. J. van Hemert te Vianen. Ds. J. van der Spek, Schoonhoven, secundus Ds. H. Bruijel, Willige-Langerak. G. de Vor, ouder!., Vianen, secundus T. Kloek, ouderling Leerbroek. H. A. Montijn, ouderl., Oudewater, secundus H. J. Post ouderl. Heukelutn. N. J. H. van Gelderen, ouderl., Schoonhoven, secundus Zeebuit, ouderl., Schoonrewoerd.

Adresboeken Gouda | 1903 | | pagina 61