J. H. Dr. C. J. Eggink MIDDELBAAR ONDERWIJS. J. H. van der Voort, leeraar in de Eng. taal en letterkunde. HOOGER ONDERWIJS. I31 130 Dr. Mr. Dr. H. J. Nederhorst. H. G. van Meurs, secretaris. E. S. Cats, voorzitter. A. J. Trijbits, thesaurier. M. van Aalst. C. van Veen. G. Prince. J. Schumer, amanuensis. L. IJssel de Schepper, geb. Bussemaker. van Uven, leeraar in de natuurlijke historie. H. A. Toen, amanuensis. J. P. Delchambre, concierge. A. Ketellapper, leeraar in het ETebreeuwsch. van den Bosch, leeraar in de Nederlandsche taal en letterkunde. H. W. F. Bonte, leeraar in de Fransche taal. M. van Westrienen, leeraar in de Hoogduitsche taal. J. H. van der Voort, leeraar in de Engelsche taal. A. F. Cremer, leeraar m de aardrijkskunde. F. Sieverdink, leeraar in de wiskunde. J. A. W. Baart en G. C. A. Valewink, tijdelijke leeraars in de natuurkunde en de wis- en natuurkundige aard rijkskunde. Dr. F. W. Raabe, leeraar in de scheikunde en de natuur lijke historie. A. Langerhuizen van Praag. M. Monasch. S. W. van Buuren, secr. Regentessen. M. Trijbits, geb. van Dantzig. S. van Aalst, geb. Roos. Huismeester en huismeesteres J. Stodel en Echtgenoote. Burgerlijk Armbestuur. J. A. P. Montijn, voorzitter. H. J. de Voogt, secretaris. H. Groenendaal, penningm. Regentessen. J. A. F. Noothoven van Goor, geb. Roest van Limburg. A. van de Velde, geb. Smits. Huismeester en huismeesteres R. A. van Dam en Echtgenoote. Israëlitisch Oude Mannen- en Vrouwenhuis. Regenten. S. Inspecteur. Dr. J. Campert 1^4 te ’s Gravenhage. Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. R. L. Martens, ^34, voorz. J. W. Molijn, L. Burgersdijk. Rijks Hoogere Burgerschool met vijf jarigen cursus. Personeel. Dr. S. S. Hoogstra, directeur, leeraar in de geschiedenis. H. W. F. Bonte, leeraar in de Fransche taal en letterk. A. Langerhuizen van Uven, leeraar in de natuur-, de plant- en dierkunde en. de cosmographie. A. F. Cremer, leeraar in de aardrijkskunde. Dr. F. W. Raabe, leer, in de schei-, aard- en delf stofkunde. F. H. G. van voorzitter D. N. Brouwer, secret. Inspecteur. 1 te ’s-Gravenhage. Gymnasium. Curatoren. Iterson, Mr. D. J. van Heusde. j Ds. L. ten Bosch. Ds. J. C. Geelhuijsen. Leeraren. A. van IJsendijk, rector, leeraar in de oude talen en rom. antiquiteiten. Dr. L. A. Kesper, conrector, leeraar in de oude talen. Dr. R. A. M. Stavenisse de Brauw, leeraar in de geschiedenis. Dr. R. K. Boekmeijer, leeraar in de oude talen. Dr. J. W. Le Grom, leeraar in de oude talen.

Adresboeken Gouda | 1903 | | pagina 67