LAGER ONDERWIJS. 133 132 en en Twist. H: Wortman, concierge van het gebouw. H. van Steel, leeraar in het rechtlijnig teekenen. J. H. van den Bosch, leeraar in de Ned. taal en letterkunde. G. W. Brons Middel, leeraar in het handteekenen. Dr. J. Heinsius, leeraar in de Geschiedenis, Ned. taal letterkunde. M. van A. H. Teepe. J. J. A. Montijn. M. H. A. Straater. B. G. J. Evers. J. L. de Raadt. L. F. Duymaer van W. H. Houwing. J. J. Cramer. J. C. Fabius Tweede Inspectie. de provinciën Zuid Holland, Noord-Holland, Zeeland en Utrecht. Inspecteur der 2de Inspectie te Delft. District Gouda. de arrondissementen Gouda, Schoonhoven, Woerden en Alkemade. District Schoolopziener. W. Middelveld Viersen. Arrondissement Gouda. Gouda, Gouderak, Haastrecht, Hekendorp, Langeruigeweide, Moercapelle Moordrecht, Oudewater, Papekop, Reeuwijk, Stolwijk, Vlist, Waddingsveen Zegwaard, Zevenhuizen, Zoetenneer. Arrondissements-Schoolopziener. Mr. M. M. Schim van der Loeff. Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. M. C. Hennequin, voorz. R. Moerkerk, secr. Mej. H. M. H. Koemans. Mevr, de Wed. Grebevan den Borgh. Mej. P. J. Schelling. A. F. Cremer. C. H. Engels. Westrienen, leeraar in de Iloogd. taal en letterkunde. leeraar in de natuur-, wis- en werktuigk. D. van Duuren, leeraar in de gymnastiek. Mr. I. B. Cohen, leeraar in de Staatswetenschappen. G. C. A. Valewink, tijdelijk leeraar in de wiskunde. J. A. W. Baart, leeraar in de wis- en werktuigkunde en de cosmos’raphie. J. W. F. van Meegeren, tijd, leeraar in het boekhouden. Mej. Th. van Aken, tijd, leerares in de Engelsche taal. J. F. M. Wolf, tijd, leeraar in de Ned. taal en schoonschr. A. Haringx, tijd. leer, in de Fransche taal en letterkunde. M. T. Goude, tijd. leer, in de Hoogduitsche taai en letterkunde. W. A. Plets, tijdelijk leeraar in dè wiskunde. H. A. Toen, amanuensis. J. Simonis, concierge. Avondschool voor Ambachtslieden. Leeraren. A. van Kersen, leeraar Ned. taal en rekenen. J. Lugthart, assistent handteekenen en lijnteekenen, schilderen. Th. Jansen, assistent hand- en vakteekenen. T. J. Lugthart, assist, voor het handteekenen en lijnteekenen. Beambten aan deze Schooi. H. A. Toen, amanuensis voor natuur- en werktuigkunde. B. E. Spijker, directeur. J. F. Goddijn, leeraar handteekenen, perspectief, stijl- ornamentleerboetseeren. H. van Steel, leeraar handteekenen, lijnteekenen. W. Fetter, 2e leeraar hand- en lijnteekenen. B. E. Spijker, leeraar bouwkundig en vakteekenen, kennis van bouwstoffen, maken van begroetingen. C. J. P. Spruit, leeraar bouwkundig en vakteekenen. J. A. W. Baart, leeraar werktuigkunde en wiskunde. J. Slop, leeraar Ned. taal en wiskunde. E. van Dantzig, 2de leeraar idem. G. N. Kruisheer, leeraar wiskunde. W. de Mol, leeraar boekhouden.

Adresboeken Gouda | 1903 | | pagina 68