J- M. de Jong. GARNIZOEN. NATIONALE MILITIE. 143 142 4 Advocaten en Procureurs. Mr. M. M. Schim v. d. Loeff. Mr. F. H. Kranenburg. Notarissen. G. C. Fortuijn Droogleever. I J. J. A. Montijn. H. Groenendaal. 4e Reg. Infanterie. 5e Bataljon, staf. Kapiteins. I F. H. A. M. Latour. I. H. Boeije. 1e Luitenants. C. Stolk, ged. b/d perm. milit. spoorwegcommissie. P. J. L. B. Batenburg. D. J. van Leer (E.V. en B.K.) adjudant. WScherpenhuijzen (B.K.) J. F. den Ouden (B.K.). J. M. Sluijs, ged. b/d com. van de steil, van Amsterdam. 2de Luitenants. G. Menken, J. Arnoldy, gep. Luitenant Kolonel van het Leger in Ned. Oost Lndië, Militie-Commissar is te Leiden. Onder het Milltiekanlon Gouda ressorteeren de GemeentenGouda, Krimpen a/d Use!, Ouderkerk a/d IJsel, Berkenwoude, Gouderak, Stolwijk, Reeuwijk Haastrecht, Vlist en Moordrecht. Het jaarlijkse!] contingent is afwisselend. Voor 1903 bedraagt dit voor Gouda 63 man. A. L. de Blauw. H. G. van Meurs. van Delft, (voor speciale diensten) Deurwaarder. B. H. van de Werve, bij de Arrondissement-Rechtbank en bij het Kantongerecht. Rijksveldwacht. G. J. Kap, brigadier-majoorD. Stigter, brigadier-titulair De zittingen van het Kantongerecht worden gehouden in het gebouw Arti-Legi aan de Markt en zijn bepaald als volgt.- Voor Strafzaken JVoensdag voormiddag te 11 uren. Voor Burqerlyke zaken.- Donderdag voormiddag te 11 uren. Voor Buitengerechtelijke Meten.- Donderdag na afloop der zitting voor Burgerlijke Zaken. De Griffie is in den regel dagelijks (Zondags uitgezonderd} geopend van 9—12} en 1.J—4 uur. Geen zitting wordt gehouden op Nieuwjaarsdag, Hemelvaartsdag of een der Kerstdagen. 3e District Hoofdplaats Leiden. W. Pera te Leiden, lid van de Prov. Staten, voorzitter. J. Paul te Leiden, lid van de Prov. Staten, plaatsver vangend voorzitter. A. J. van Hoeken te Leiden, lid van den Gemeenteraad, lid. J. A. Bots idem plaatsvervangend lid. A. de Rochemont te Leiden, secretaris van den Militieraad. H. G. Winkelman, ged. hoog, krijgsschool. J. J. H. Meijer. J. M. van den Oudendijk Pieterse. H. Zeeman. K. W. H. Jeltes. J. H. Makkink, majoor. D. J. van Leer, ie luitenant-adjudant. C. Roos, re luitenant-kwartiermeester J. van Delft, kapitein voor speciale diensten. Ambtenaar van het Openbaar Ministerie. Het parket van de Ambtenaar van het Openbaar Minis terie wordt gehouden te Rotterdam in het Gerechtsge bouw aan den Noordsingel, van ’s morgens io tot ’s na middags 5 uur.

Adresboeken Gouda | 1903 | | pagina 73