i51 15° •i H. Schinkel. C. G. A. Kooij. J. van Reedt Dortland, penn. F. C. Bik. 1 C. Kooijman. P. van Reedt Dortland. J. Punselie. Gustaaf-Adclf-V ereeniging. Afdeeling Gouda. Mr. D. J. van Heusde. P. W. Kamphuizen. assessor. 11 Nederlandsche Protestantenbond. Afdeeling Gouda en Omstreken. D. G. van Vreumingen. P. G. Overeijnder. voorzitter. D. Hoogendijk, penningm. T. Crebas, secretaris. Nederlandsch Gods Tractaatschap. A. Wartena, correspondent. Nederlandscb Zendelinggenootschap. Afdeeling Gouda. der Pot (Wad- L. ten Bosch, secretaris. -Ipenningm. C. G. van dingsveen), voorzitter. Vereeniging ter bevordering der Zendingszaak. L. ten Bosch, voorzitter. J. Visser, secretaris. J. Vos, penningmeester. Utrechtscbe Zendingsvereeniging. A. Wartena, correspondent. Zendingsvereeniging „Java-Comite”, Zeister Zending, L. ten Bosch, voorzitter. J.M. Noothoven van Goor rgt, seer, -penningmeester E. S. Cats, voorzitter. M. van Aalst, vice-voorzitter. A. J. Trijbits, thesaurier. S. S. Polak. M. van Dantzig. W. Visser, Amsterdam. J. Compries, Britsch en Buitenlandsch Bijbelgenootschap, Opgerictit te Londen 7 Maart 1804. P. S. van der Staal, correspondent. Vereeniging tot verspreiding van Stichtelijke Blaadjes. Afdeeling Gouda. voorzitterT. Crebas, penningmeester J. de Ven, secretaris. I Lidmaatschap f 2,BO per jaar. Begunstigers f 0,30 als minimum. Aan de leden worden blaadjes verstrekt ter verspreiding. Bestuur van den Arbeid der Gemeente-diaconessen. A. Wartena, voorzitter. J. W. Berkelbach van der Sprenkel, secretaris. L. ten Bosch. J. G. Deur. Om beurten is een der heeren Predikanten der Vereeniging voor Israël en Vereeniging de „Egypte-Zending”. P. S. van der Staal, correspondent. Maandbladen gratis. Nederlandsche Zendingsvereeniging Afdeeling Gouda. P. S. v. d. Staal, voorzitter en secretaris. H. A. Toen, penningm. Kinderzending. Avondschool der afdeeling met p. m. 130 kinderen. Eens per maand. Donderdag, in het Lokaal „tot Heil des Volks”. Stuivers-Collecte. Onder bestuur van P. S. van der Staal, bij wien inlich tingen en ..Zendingblaadjes” verkrijgbaar zijn. Het Orgaan bij H. A. Toen. Protestantsche Zondagsschool. Opgericht door de afdeelingGouda van den Nederlandschen Protestantenbond gehouden in de Remonstrantsche Kerk en in het gebouw van de Loge. Om beurten is een der heeren Predikanten voor een jaar Voorzitter of Secretaris. Theologisch Genootschap ,,Resjith Chokma”. A. Ketellapper, eere-voorz. E. de Leeuw Az., voorzitter. leer aar. S. M. Kats, secret.-penningm. Centraal Israëlitisch Oude Mannen- en Vrouwenhuis voor Nederland en Koloniën, gevestigd te Gouda. Hoofdbestuur. G. van Dam. S. van Dantzig, Rotterdam. J. van Cleeff Izn. Mr. M. de Pinto, ’s Gravenh. S. van Praag, M. Monasch,

Adresboeken Gouda | 1903 | | pagina 77