i67 ióó Kiesvereeniging „Kerkelijk Beheer”. secret. ét A. Vingerling, voorzitter. L. F. Duymaer van Twist, ie secretaris. C. Plomp Azn., 2e secret. L. C. de Lang, penningm. N. van Vliet. H. J. Nederborst. W. Kromhout. N. van Krimpen. J. G. C. Kamphuizen. A. A. C. van Asch. P. 1). Muylwijk. H. Heistek. J. J. Bik. P. J. Kolijn. Bestuur. van Goor R. K. Kiesvereeniging. Bestuur. C. P. W. Dessing, 2e penn. Centrale Anti-Revolutionnaire Kiesvereeniging „Nederland en Oranje”. (Voor het Hoofdkiesdistrict Gouda van de Tweede Kamer der Statea-Generaal). Bestuur. D. Bremmer, Waddingsveen. C. Tom, Moordrecht. A. Hoogendijk, Ouderkerk a' d IJsel. G. Hogeweg, Nieuwerkerk a/d IJsel. N. Heukels, Capelle a. IJ. A. den Boer, Krimpen a. Lek. H. Vermeulen, Krimpen a. IJ. D. Tom, Gouderak. W. J, Eger, Lekkerkerk. Plaatselijke Anti-Revolutionnaire Kiesvereeniging „Vreest God, eert den Koning”. Bestuur. I Toegankelijk dragende vereenigingen. C, - In de Volksleeszaal zijn geplaatst de bibliotheken van het Departement Gouda der Maatschappij tot Nut van T Nat. Bond van Handels- en Kantoorbedienden Bestuur. M. Mallon, penningmeester. J.M.Noothoven voorzitter. D. Ruyter, secretaris. A. van Reedt Dortland Ay, penningmeester Pensioenvereeniging voor Werklieden. Afdeeling Gouda. voorzitter. C. D. Julius,penningmeester. J. H. v. d. Voort, secretaris. 1 Mr. 1). N. Brouwer. Maatschappij tot Nut van ’t Algemeen. Departement Gouda. Mr. D. N. Brouwer. A. Goedewaagen. H. J. de Voogt. Dr.A.C.A.Hoffman, stvoorz. C. H. Engels, 2e voorzitter. B. J. van Raaij. H. H. Weck, ie secretaris, F. H. Wildenburg. M. C. F. Kabel, 2e secret. I C. H. Koemans. T. de Graaf, xe penningm. Bertelmanfonds. Tot ondersteuning van behoeftige, veel belovende leerlingen der Avond school voor Ambachtslieden Ier aanschaffing van benoodigdheden bij het vakteekenonderwijs. Commissie van Beheer. H. J. de Voogt, Lid van het Burg. Armbestuur J. A. Montijn, Lid der Comm. van Toezicht op het L. O. B. E. Spijker, Directeur Avondschool v. Ambachtslieden. Volksleeszaal (Noodgodsteeg B 172). Open: Zondag-, Dinsdag-, Donderdag- en Zaterdag-avond. Toegankelijk voor betalende leden (contributie minstens fO.GO per jaar, te betalen in driemaandelijksche termijnen), geïnlroduceerden en leden van bij dragende vereenigingen. Op andere dan leesavonden is het locaal beschikbaar voor vergaderingen. Gouda der Maatschappij" tot Nut van ’l Algemeen, der Afd. Gouda’ van den "„r.‘.;:;:;;d:cr.ddn in Ned. en de Afd Gouda der S. DA. P. R. Triezenberg, voorzitter. 1 J. N. de Groot, secretaris. I Concierge van het gebouw en Custos van de Nuts-bibliotheek W. Keepers. A. H. Teepe, voorzitter. T. Crebas, penningmeester. Dr. R. A. M. Stavenisse de Brauw. A. Vingerling, voorzitter, Gouda. 1 Joh. van der Laan, vice- 15 voorzitter, Gouda. L. F. Duymaer v. Twist,/g secretaris, Gouda. Ig R. U. Jongenburger, pen- ningmeesterGouda. P. D. Muylwijk, Gouda. A. Hoogendijk, Boskoop. A. Verheul, Moercapelle.

Adresboeken Gouda | 1903 | | pagina 85