J. Heij, vice-voorzitterW. lyo 171 een geldelijke uitkeering bij overlijden. J J M. Schouten, voorzitter. B. Belonje, vice-voorzitter J. A. Roepers, ie secretaris. H. J. van Beugen, 2e secret. A. Sliedrecht, ie penningm. Nederlandsche Banketbakkersvereeniging. Afdeeling Gouda en Omstreken. Bestuur. P. W. Kamphuizen, voorzitter. J. A. Verhoeff, secretaris. L. van Beekum, penningmeester. 12 leden. L. L. van Dorst, tq penningm. G. M. Peeters, ie commissar E. H. van Mild, 2e Vereeniging voor Timmerlieden. Onder de zinspreuk: „Zorg voor de Toekomst-'. Bestuur. J. de Jong Azn., w.commis. J. Klopper, 2e A. H. Kulik, voorzitter. A. Grendel, vice-voorzitter. A. H. Kulik Jr., secretaris. H. Rabouw, penningmeester. A. de Jong, liet doel is gelijk aan dat der vereeniging voor timmerlieden. A. Koot Jr., voorzitter. Th. Revet, secretaris. A. Klopper,penningmeester Het doel is: onderlinge geldelijke bijstand in geval van ziekte of overlijden, contributie 12 ets per week. 100 leden. Schoenmakersvereeniging „In tijds gezorgd”. Bestuur. B. v. Tongerloo, 2<s penningm. J. H. van der Vegt, commiss. J. van Tellingen, C. H. Koemans, Vereeniging tot behartiging der belangen van Winkeliers. Bestuur. C. C. Krom, ie penningm. D. Samsom, 2e penningm. Henri commissaris Metselaars-Vereeniging „Onderl. Hulpbetoon”. Bestuur. C. Verschut, commissaris. J. van der Klis, H. J. Verblaauw, van Vliet. van der Steen. L. T. Lens. A. J. v. d. Sanden, penningm. J. de Mol. Het doel is onderlinge geldelijke bijstand in geval van ziekte; bovendien H. van J. H. van de Werken, secret, C. H. Kraneveld, Henri Duynstee, penningm. i Afdeeling Gouda van den Volksbond Bestuur. J. W. Berkelbach van der Sprenkel. R. U. Jongenburger vice- voorzitter. J. Schenk, ie voorzitter. A. D. v.Vreumingen 2e voorz. T. Crebas, ie secretaris. H. A. C. Brinkman, 2esecret. Nederlandsche Bond „Vergunning”. Afdeeling Gouda. Bestuur. A. J. IJsselstijn Az., ie voorz. J. M. F. Beudeker, 2e ie secretaris. Henri Duynstee, 2e Nederl Bond van Mineraal watorfabrikant en en Bierhandelaren. Afdeeling Gouda. Bestuur. der Linden, voorz. H. van Bunde, ie commiss. 2e S. van Praag, penningm. E. J. van der Heyden. T. Crebas. Kleermakers-Vereeniging „Onderl. Hulpbetoon” Opgericht Februari 1859. Bestuur. J. S. van der Sloot, voorz. K. H. L. Klingen, secretaris.

Adresboeken Gouda | 1903 | | pagina 87