*73 I J’ 172 C. Jonker, voorzitter. t Vereeniging van gepensionneerde Onderofficieren en P. J. Schlosser, voorzitter. Th. J. Droste, secretaris. L. Bisschop, penningmeester R. N. v. d. Pool, commissaris. J. M. de Jong, voorzitter. J. C. Verkerk, vice-voorzitter. }.KAt?^x-^&M.,secr.-boekh. A. Rabouw, vice secr,-boekh. A. de Hoog, penningmeester W. C. Luynenburg, vice-penn. A. Smit, bestuurder. Commissarissen van Toezicht. Schietvereeniging „Koningin Wilhelmina”. Bestuur. F. Mullaart, commissaris. J. Vrijhoff, Jac. v. d. Jagt, J. Vermeij, Konlnkl. Nederl. Bond van Oud-Onderofficieren. ^fdeetinij Gouda. Beschermheer R. L. Martens ^14. Bestuur. J. Reurings, 2e commissaris. C. J. van Iperen, militair adviseur. Bond van Oud-Onderofficieren te Gouda. Bestuur. C. C.v.d.Bergh sgtz. m.,wwz. I L. Bisschop, penningmeester. M. Esser Jr., secretaris. Doel: Ondersteuning bij ziekte en uitkeering bij overlijden, benevens gezellige bijeenkomsten. Contributie f3 per jaar, entree 30 cents. Vergadering te en 3e Woensdag der maand. C. C. v. d. Bergh ilyi z. m., secretaris-penningm. v. Galen, secr .-penningm. minderen van het Nederl. Leger. (Onderstand aan militairen, gepensionneerd vóór de wet van 1877, en hunne weduwen). Jfdeelini) Gouda. A. K.v. d. Garden, eere-voorz. I F. A.J. Beaumont, tu.n.voorz. j Beschermer is men door eene bijdrage van 10.— per jaar ot minstens 23.— in eens. Donateur van f 0.50 tot beneden ƒ10.— Vereeniging „Providentia”. Goedgekeurd Gij Kon Besl. van 20 Maart 1893, Stct. No. 127. Bestuur. H. Bosman, J. Hulscher, C. M. dejong, J. Glasbeek, R. Massaar, H. de Groot, H. F. C. Gerritsen, bode. Donateurs-Commissie. M r. M. M. Schim v. d. Loeff. J. J. Prins van Doesburgh. Contributie voor gehuwden 13 ets. en voor ongehuwden 11 ets. per week. Uitkeering Dij ziekte, 10 weken per jaar. f IS,— per week; bij overlijden van een gehuwd 'lid f 30,—. Gehuwde:: genieten bij de bevalling hunner vrouw eene uitkeering in eens van f3—, 02 donateurs en 319 leden. Aan zieken welke langer dan 10 weken ziek zijn wordt uit de reserve kas nog 10 weken ondersteuning verstrekt en wel ten hoogste f 2.30 per week. „Het Huizenfonds”. Fonds tot onderlinge waarborg voor koslen van gerechtelijke vervolgingen tegen wanbetalers. Alleen voor woningen die bij de week verhuurd worden. Bestuur I Nationale Bond van Handels- en Kantoorbedienden in Nederland. (Goedgekeurd bij Kon. Besl. van (1 October 1897 en 21 September 1901.) Afdeeling Gouda. Bestuur. G. H. Gorissen, penningm. C. A. Wagenaar, commiss. A. Rabouw Jr., I Contributie 13.— per jaar en tl.— per jaar verplichte bijdrage in het onder steuningsfonds. Asp. leden (ben. 18 jaar) 11.— per jaar. Instellingen van den Bond; Pensioen-, Weduwen- en Weezenfonds, Onder steuningsfonds, Bureel lot Plaatsing. Instellingen der Afdeeling: Een Bibliotheek waarvan de leden gratis gebruik kunnen maken. Uitgifte der boeken Vrijdagavond 9—9J uur in de Volks- leeszaal, Noodgodsleeg. Th. J. Droste, voorzitter. P. J. Schlosser, secretaris. J. C. Menge, penningm. MEsser Jrie commissaris. Correspondent voor de stoffelijke belangen, de Penningmeester. Het doel van den bond is: Toewijding aan Vorstin en Vaderland, en de behar tiging van de stoffelijke belangen zijner leden in het Maatschappelijk leven met bepaalde uitsluiting van alle politieke en godsdienstige belangen. R. Triezenberg, ie voorz. Adolf v. Dantzig, 2e voorz. G. van Schenderen, s^secret. J. de Jong Pzn., 2e secret.

Adresboeken Gouda | 1903 | | pagina 88