I J- w. C. H/Koemans, ie voorzitter. 2e 175 174 C. A. Wagenaar. J. P. G. Tack, pastoor. N. t commiss. L. ten Bosch. A. Wartena. L. F. Duymar van Twist. I. A. Nieuwveld. W. Roepers, voorzitter. C. J. v. d. Want, ze voorz. J. N. de Groot, secretaris. Berkelbach van der Sprenkel. A. Willers, penningmeester. B. J. van Raaij, 2e Kruisverbond. R. K. Vereeniging lot bestrijding van hel Alcoholisme. Opgericht 2 September 1900. Goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van II Maart 1901, No. 10 Bestuur. Mgr. P. C. Th. Malingré J. Stolwijk, ie secretaris. G. H. Straver, ze secretaris. C. van Willigen, penningm. J. A. de Peer b. m., ie voorz. J. van Elk, ze voorzitter. C. J. de Groot, ie secretaris. A. A. Signer, ze „St. Cecilia”. J. Th. de Zeeuw, commiss. P. van Leest, bibliothecaris. W. Konincks, directeur. P. J. Kolijn, ie voorzitter. B. Rietveld, ze van Vliet, ie secretaris. A. W. v. d. Graaff, ze Commissie voor de Bibliotheek. C. P. Heij. I D. L. Wagenaar. J. de Jong Pzn. Cursussen in Handelswetenschappen, als: Nederlandsch, Fransch, Duilsch, Engelsch en Boekhouden. Lesgeld flB per vreemde taalcursus, 120.—voor den cursus boekhouden; 2 cursussen 15.— reductie. Cursus Nederl. gratis. Beheerder der Cursussen. A. Rabouw Jr., plaatsverv. Commissie van Advies. I Christelijke Nationale Werkmansbond. Afdeeliny Gouda. Bestuur W. M. Elshout, iepenningm. S. W. Wulffraat ze J. Hulscher. L. J. Lafeber. Adviseurs. I e- eere-voorzitter. J. G. Potharst, ie voorzitter F. H. Wildenburg ze Ned. Roomseh Katholieke Volksbond. Bondsgebouw Westhaven 139. Opgericht 22 Maart 1893. Kon. goedgekeurd 6 Mei 1898 No. 33. De met een geteekende vereenigingen zijn onderafdeelingen. Al’deelini) Gouda. Mgr. P. C. Th. Malingré deken en pastoor, beschermheer. Eereleden. N. van Hassel, kap. o. p. Leeuwarden. H. Ermann, Wijnhaven, Rotterdam. A. J. J. te Winkel, r. k. p. Brussel. H. M. Reuzer, kap. Amsterdam. J. G. Kropman, hoofd der R. K. Bijz. School. Bestuur. secretaris. W.L.J.v. Kersbergen, ze P. J. Honings, i J. J. van Velzen, A. de Mol, D. F. W. Pichot, geestelijk adviseur. D. van Dam, bode. W. G. van den Bosch, concierge van het gebouw. Zangvereeniging B. Laker veld, voorzitter. J. Westerman, secretaris. J. C. Leerintveld, penningm. Algemeen Nederl. Werklieden-Verbond. Afdeeling Gouda. L. Reparon, ze secretaris. C. van Ardenne, penningm. M. Hoogensteeger. Nederl. Werklieden-Verbond „Patrimonium”. Afdeelinij Gouda. B. v. d. Akerboom, repenn. E. C. van der Kley, ze J. den Ouden.

Adresboeken Gouda | 1903 | | pagina 89