Sociëteit „Ons Genoegen” in de Boelekade. Commissarissen. De Goudsche Kegelclub. i8o 181 H. Ouderkerk, voorzitter. M. van Spengen, secretaris. Turfsingel 71. J. Reinbergen, voorzitter. Th. Schmidt, secretaris. Goudsche Kegelbond. Bestuur. N. A. van der Ree, zwrzz7/<?z-. Jan Zwart Pzn., penningm. P. van der Waals, vice-voorz. 1 Maurits Cats, commissaris. C. Pape, secretaris. I M. Mallon Kegelclub „Harmonie”. Bestuur. J. Bruijstens. I A. Jaspers. C. Pape. 8 leden. Speelavond lederen Zaterdag in café „Harmonie”. H. Berlijn, president. J. A. Verhoeff, secretaris. Joh. Vermeij, penningm. Kolfclub „Maatslag”. (In de kolfbaan der Sociëteit «Ons Genoegen”). Bestuur. A. J. IJsselstijn Az., president. J. H. Spierings, secr.-pennm. Kolfclub „Réunie”. (In de kolfbaan der Sociëteit «de Reunie”). Dr, A. C. Geitel, penningmeester. Kolfclub „Gouda”. (In de kolfbaan der Sociëteit «Ons Genoegen”). Bestuur. B. Beszelzen, commissaris. J. Schinkel. Kegelclub „Alle negen”. Bestuur. N. A. van der Ree,voorzitter. J. Rietveld, penningmeester. L. Sanders, secretaris. A. C. den Hertog, baancomm. 12 leden. Speelavond lederen Vrijdag van 8-12 uur in café „Harmonie”. Kegelclub „Houd Plank”. Bestuur. I H. van Houweninge,w. I Maurits Cats, baancommiss. 15 leden. Speelavond lederen Zaterdag in hel hotel „De Romein". Kegelclub „Anti-Poedel”. Bestuur. A. Jonker Kzn., president. P. Pannevis, penningm. A.J. IJsselstijn Cz.,secretaris. 10 leden. Speelavond lederen Vrijdag in hotel „De Romein”. J. M. Noothoven v. Goor dfe, I A. Steensma, penningm. voorzitter. J. L. v. Eijk, 2“ P. J. Bellaart, onder-voorz. H. Eijssen. J. J. Prins van Doesburgh, A. Jonker Kz. secretaris. C. van Veen Az., 2e secretaris. Contributie f 9. R. K. Leesvereeniging, Westhaven B 182. J. G. Kropman, voorzitter. A. J. J. Vos. H. PI. Weck, secretaris. 1 C. P. W. Dessing. M. J. Oosterling, penningm. I Nederlandsche Natuurhistorische Vereeniging. Jfdeeling Gouda. Vereeniging tot bevordering en verspreiding van Natuurhistorische kennis. Bestuur. P. van Dam, penningmeester (In de kegelbaan der Sociëteit «de Réunie”). Beschermheer Dr. H. IJssel de Schepper 151 Bestuur. E. T. J. M. Halewijn, voorz. I I. IJssel de Schepper, penn. H. Knuttel, secretaris.

Adresboeken Gouda | 1903 | | pagina 92