i83 182 Kilometer. I. Noothoven van Goor, president. meesteresse. J. Breebaart, bibliothec. C. P. J. Boerpenningmeester A. de Jong, vice-penningm. Dames-Zangvereeniging „Arnold. Spoel”. DirecteurJ. H. B. Spaanderman. Bestuur. Mej.M. Kruisheer,presidente. Mej. M. Schuijt Best,penning M. B. Burgersdijk, vice- presidente. M.vi^dkoxt^secretaresse. Goudsche Lawn-Tennis-Club. Opgericht 1880. Bestuur. I J. H. Schouten, secr.-penn. Goudsehe Zwemclub. A. L. J. Breebaart, voorzitter. G. A. de Raadt, vice-secret. G. J. Bon, vice-voorzitter J. Samsom, secretaris. M. P. de Raadt, penningm. A. Slingerland, commissaris. J. Thielking, A. Goedewaagen Jr., pen- I ningmeester Aantal werkende leden 30, contribueerende 70. Om als werkend lid te worden aangenomen, moet men een contributie be talen van f 2,— en een entree van f 0,23. Werkende Leden beneden 16 jaar betalen f 1,—. Donateurs als minimum janrlijksche contributie f 1. Ieder, die lid der vereeniging wenscbt Ie worden, moet zijn voornaam, naam en woonplaats door een lid schriftelijk aan den Secretaris doen opge ven. terwijl het bestuur over de aanneming der candidaten, als lid, beslist. Goudsche Cricket- en Football-Club „Olympia”. (Opgericht 1 Juni 1886). Beschermheer Dr. H. JJssel de Schepper t^t L.W.van Rijn van Alkemade, voorzitter. A. A. Boon, vice-voorzitter. J. Kortenoever, secretaris. J. van Rijn van Alkemade, vice-secretaris. M. G. Begeer, voorzitter. P. J. Rijnaarts, secretaris. D. Lorius, penningm. De vereeniging heeft thans 28 leden en doet prijsvluehlen van 100—700 Kilometer. Omdat vele leden zijn aangesloten bij den Ned. Alg. Bond van Postduiven-Societeit „de Luchtbode”. Bestuur. Th. A. v. Berkel, voorzitter. A. Polet, vice voorzitter. P. M. van Waas, secretaris. Deze vereeniging richt elk jaar minstens 300 Postduiven af en maakt prijs- vluchten van 100 lol 300 Kilometers, leder lid verbindt zich om ten allen tijde wanneer zulks noodig is zijne Postduiven beschikbaar te stellen voorliet Ministerie van Oorlog. Postduiven-Vereeniging „de Vriendschap”. Bestuur. W. Vermeij. A. F. Polet. N. J. Montagne. Gymnastiekvereeniging „Excelsior”. Opgericht 31 Mei 1880. Goedgek. bij Kon. Best van 3 Sept. 1883, n’. 27. H. Ouderkerk, directeur. D. C. W. v.d. \xxsx,eere-voorz. J. G. C. Kamphuizen, pres. F. C. Bik Jr., secretaris, Korte Tiendeweg. 23 w'erkende leden. Contributie 7,20 ’sjaars en ƒ0,30 entree. 60 Kunst lievende Leden contrib. 2,— 'sjaars. Oefeningsvergadering: 's Maandagsavonds van 8—10 en Donderdagavond van 9—10 uur in bet Gymnastieklokaal beboerende bij de le kostelooze school. Aan de vereeniging zijn verbonden: 1“. Een opleidingsklasse voor jongens van 13—16jaar. Opgericht 1 Februari 1882. 30 Leden. Contributie 3,—’sjaars. Oefeningsavond: Maandag van 7—8 uur. 2“ Een opleidingsklasse voor jongens van 10—13 jaar,opgericht 1 Oct. 1891, 36 leden. Contributie f3,— ’sjaars. Oefeningsavond: Woensdag van 7—8uur. 3°. Een meisjesafdeeling. Leeftijd 10—13 jaar. Opgericht 1 December 1899, 33 leden. Contributie f3 ’sjaars. Oefeningsavond: Woensdag 4—3 uur en Zaterdag van 3—4 uur. Bovendien geeft de Vereeniging aan jongelieden uit den werkenden stand boven 12 jaar, gelegenheid kosteloos gymnastiekles te ontvangen op Woensdag avond van 8J—9J uur en Vrijdagavond van 9—16 uur. Beide afdeelingeu 60 leden. L. C. Becking, penningm. L. P. Hoogendijk, vice-pen- ningmeester L. Keus, commissaris van het materieel.

Adresboeken Gouda | 1903 | | pagina 93