Ogier C°. (M. J.) FABRIKANTEN enz. 189 188 Foor de Confectiebedrijven. f Werklieden. I), van der Vooren. C. van Ardenne voorz., bestuurslid. T. Lens. P. van Kasteelen,Zw/zzz/rj/zrZ. M. C. Jongeneel. Vanaf 5 Juni-3 Dec. Gebr. Biezenaar. Montijn Dortland. f) P. S. van der Staal. tatie van Staatsspoorwegen. Van Gend Loos. (H. Collignon Co.). J. Schotel, Rotterdam, com missaris. R. L. Martens ^34, commiss. voor de gemeente Gouda. Montijn St Dortland. Goedewaagen Zonen (T.) Van Gend St Loos. Dr. J. C. Schoneveld van der Cloet, te Gouda, commiss. W. Ruijs, te Rotterdam, commissaris. T. P. Viruly, te 's Gra venhage, commissaris. bank te Zorgvlied, van de Northwestern and Pacific Hypotheekbanken te Amsterdam en de maatschappij voor Hypothecair Crediet in Nederland te 's Rage. Hoffman St Co. (van de Rotterdamsche) te Rotterdam. Montijn Dortland (van de Z.-Hollandsche) te Rotterdam. van de Hypotheekbank voor Nederland te Arnhem, West- landsche Hypotheekbank te 's Gravenhage, Maatschappij voor Hypothecair Crediet in Nederland te 's Gravenhage. M. J. Ogier St Co. (van de Utrechtsche) te Utrecht, van de Algemeene Hypotheekbank te Amsterdam, (van de Maas- trichtsche Hypotheekbank „Nederland”) te Maastricht en de onderlinge Hypotheekbank „Nederland” te Arnhem. Expediteurs. De Maatschappij tot Exploi- J. H. Spierings. tatie van Staatsspoorwegen. 1 M. C. F. Kabel. Makelaars Art. 64 W. v. K Montijn Dortland. Makelaars in Effecten, Assurantiën en Wissels. Wed. Knox 8t Dortland Kassiers. Wed. Knox en Dortland. Hoffman C°. Commissionnairs in Effecten. Hoffman Co. Goedewaagen Zonen (T.) Ogier Co. (M. J.) Correspondenten le KI. der Nederl. Bank. Wed. Knox en Dortland (A. Dortland en J. A. Dortland). Correspondenten van Hypotheekbanken. Wed. Knox Dortland (van de Haagsche) te s Hage, (de Arnhemsche) te Arnhem, de Noordelijke Hypotheek- Bij wie betaalbaar zijn de Coupons der Certificaten Werkel. Schuld van de Administratie kantoren onder directie van Ketwich Voomberg Wed. W. Borski Wed. H. F. Tjeenk c. s. en van Harpen, Pluijm Bakker te Amsterdam. en assurantiën. Koninkl. Fabr. „de Stearine Kaarsenfabriek Gouda”. Dr. H. IJssel de Schepper directeur. I. IJssel de Schepper, direct. D. H. A. Kolff, te Rotter dam, commissaris. W. A. Viruly Verbrugge tgi, te Rotterdam, commissaris. Goudsche Waterleiding-Maatschappij D. C. W. v. d. Laar Dzn., dir. C. A. van Eijck, Rotterdam, president commissaris. A. Dortland Jr„ Gouda, commissaris. Patroons. J. S. van der Sloot. Dr.H.IJsseld. Schepper^#*) voorzitter, bestuurslid. J. van Galen, bestuurslid. L. J. Jaspers. J. B. van Catz. Vanaf 5 Dec.—5 Juni. Secretaris: Mr. P. L. van Eeten.

Adresboeken Gouda | 1903 | | pagina 96