T73 I L. A. Luyten, 172 f 23.— in eens. van Toezicht. Donateurs-Commissie. C. Jonker, voorzitter. Vereeniging van gepensionneerde Onderofficieren en minderen van het Nederl. Leger. J. M. de Jong, voorzitter. J. A. de Peer, secr.-boekh. A. Rabouw, vice secr.-boekh. A. de Hoog, penningmeester W. C. Luyaenburg, vicepenn. A. Smit, bestuurder. J. C. Verkerk, idem. Nationale Bond van Handels- en Kantoorbedienden in Nederland. G. P. Heij. J. de Jong Pzn. „Het Huizenfonds”. Fonds tot onderlinge waarborg voor kosten van gerechtelijke vervolgingen tegen wanbetalers. Alleen voor woningen die bij de week verhuurd worden. Bestuur. J. v. Galen, secr.-penningm- (Goedgekeurd bij Kon. Besl. van 6 October 1897 en 21 September 1901.) jdfdeeling Gouda. Bestuur. Vereeniging „Providentia’’. Goedgekeurd bij Kon Besl. van 20 Maart 1893, Stct. No. 127. Bestuur. H. Bosman, J. Hulscher, C. M. de Jong, J. Glasbeek, H. de Groot, H. F. Gerritsen, bode. G. H. Gorissen, penningm. C. A. Wagenaar, commiss. v. d. Bergh, secretaris penningmeester. Algemeen Nederl Werklieden-Verbond. ^fdeeling Gouda. W. Roepers, voorzitter. L. Reparon, penningmeester. J. N. de Groot, secretaris. Nederl. Werklieden-Verbond „Patrimonium”. slfdeelinrj Gouda. P. J. Kolijn, re voorzitter. E. C. R. A. den Ouden, 2e N. van Vliet, ie secretaris. A. W. v. d. Graaff, 2e Commissie van Advies. A. A. C. van Asch. Mr. M. M. Schim v. d. Loeff. J. J. Prins van Doesburgh. Contributie voor gehuwden 14 ets. en voor ongehuwden 12 ets. per week. Uitkeering bü ziekte, 16 weken per jaar, 5,— per week; b(j overlijden van een gehuwd lid f 50,—. Gehuwden genielen bij de bevalling hunner vrouw eene uitkeering in eens van ƒ4—. 49 donateurs en 601 leden. Aan zieken welke langer dan 16 weken ziek zijn wordt uit de reserve kas nog 16 weken ondersteuning verstrekt en wel ten hoogste f 2.50 per week. van der Kley, iepenn. T. A. van Eijk, ze G. Rietveld. A. Vingerling Sr. I. A. Nieuwveld. Contributie 13.— per jaar en 11.— per jaar verplichte bijdrage in het onder - steuningslonds. Asp. leden (ben. 18 jaar) tl per jaar. Instellingen van den BondPensioen-, Weduwen- en Weezenlonds, onder steuningsfonds, Bureel tot Plaatsing. Instellingen der Atdeeling: Een Bibliotheek waarvan de leden gratis gebruik kunnen maken. Uitgifte der boeken Dinsdagavond '9—10 uur in de Volks- leeszaal, Noodgodsteeg. Commissie voor de Bibliotheek. D. L. Wagenaar. i Commissarissen (Onderstand aan militairen, gepensionneerd vóór de wet van 1877, en hunne weduwen). Afdeeling Gouda. F. A.J. Beaumont, wm.voorz. I C. C. OM Beschermer is men door eene bijdrage van f 10.— per jaar of minstens ~""d. Donateur van f 0.50 tot beneden f 10.—. R. Triezenberg, ie voorz. Adolf v. Dantzig, 2e voorz. G. van Schenderen, te secret. J. de Jong Pzn., 2e secret.

Adresboeken Gouda | 1905 | | pagina 88