Te Utreclit en Hilversum in correspondentie o.a. met: v. WIJCKSKADE. HAVEN. Interc. Tele ph. 547. '1 Motorbootdienst Kantoor MAURITSSTR. 6. Gouda GOUWE 110. Vaart van Gouda naar Utrecht Jangs: Van Utreclit naar Hilversum langs Ligplaats Utrecht Hilversum 320 Westhaven B 190. Tienhoven, Tull en ’t Waal, Vechten, TV 1 TT1 1 TTVÏT„„~„ 73. Zuilen, Vreeland, GfiiiMirecW-HilversH. Schenderen (P. van) kuiper Prins Hendrikstraat P 690. Schenk (C.) kleermaker Minderbroedersleeg B 94. Schenk (J.) schippersknecht Groeneweg L 167. Schenk Zoon in manufacturen Markt A 156. Schepper (Dr. D. W. IJssel de) scheikundige Markt A 144a. Schepper (I. IJssel de) dieecteur „Koninkl. Stear. Kaarsenfabriek Gouda" Hooge Schielandschedijk Zeedijk P 3. Klein Kolkhot. 110. Scherlnga (mej. M. J geb. Bakker telephonists Achter de Visch- markt I 189. Schledon (C.) barbier Stoofsteeg A 73 Schiedon (G.) Achter de Vlschmarkt I 129. Schillings (F. J. J.) letterzetter Spoorwegstraat R 23. Schiiperoort (W arts voor neus, keel en ooren Korte Noodgodsteeg B 173. Schilt (A. J.) kaashandelaar Krugerlaan SS 39. Schim v. d. Loeff (Mr M. M.) advoc. en proc. Hoogstraat A 121. Schmled (gez.) in modes Dubbeleb'iurt B 7. Schneider (H. W biljartmaker Nieuwe Haven N 268. Schneider (J. A.) tabakskerver Vrouwesteeg N 231. Schneider (J. J.) fabriekswerken Wachtelstraat P 181. Schneider (J. P.) meubelmaker Wachtelstraat P 218. SchneOder (W. K.) huisvader mil. Tehuis Peperstraat K Schneiders (J. Ele luit, der inf. Oosthaven B .107. Schnitger (F. W.) fabriekswerken Nobelstraat 0 268. Schoemaker (H.) boomkweeker Ridder van Catsweg S 297. Schoemaker (P.) boomkweeker Ridder van Catsweg S 296. Scholten (B.) reiziger Turfmarkt H 122. Scholten (B.) kapper Gouwe C 266. Scholten (B J.) commissionnair in graan Boelekade R 30 Scholten (C. A.) sigarenfabrikant Turtsingel P 30. {ft® 88. Schinkel (C. W.) onderwijzeres Crabethstraat Q 266. Schinkel (D.) groenteboer Ridder yan Catsweg S 213. Schinkel (H.) koopman Crabethstraat Q 266. SCHINKEL (J.) Vleeschhouwer Westhaven B 166 76. Schinkel (J.) timmerman Jan van der Hedijenstraat R at Schinkel (N.) onderwijzer Crabethstraat Q 266 Schlosser (P. J assist, posteryen Gouwe C 62a. Schmidt (I,. J.) 2e Luit Inf Hoogstraat A 126a. SCHMIDT (Th.) in luxe en huishoudelijke artikelen. Haastrecht, Goejanverwelle, Oudewater, Montfoort, IJssel- stein, Jutphaas. Maarssen, Breukelen, Nieuwersluis, Loenen, Nederhorst den Berg, Uitermeer, Ankeveen, ’s Graveland. Abcoude, Achterveld, Amersfoort, Achttienhoven, Ameide, Amerongen, Austerlitz, Baambrugge, Barneveld, Baarn, de Bildt, Blaricum, Blauwkapel, Bussum, Breukelerveen, Bunnik, Bunschoten, Cothen, Darthuizen, Doorn, Drieber gen, Eemnes, Elst, Harmelen, Houten, Huizen, Jaarsveld, Kortenhoef, Laren, Leersum, Loenersloot, Loosdrecht, Lopik en Lopikerkapel, Maarsseveen, Maartensdijk, de Meern, Muiden, Mijdrecht, Naarden, Neerlangbroek, Nieuwe-Wete- ring, Nigtevecht, Nijkerk, Odijk, Ommeren, Opheusden, Partengen, Pijnenburg, Rijzenburg, Schalkwijk, Scherpen zeel, Sermond, Soest, Soesterberg, Spakenburg, Sterken burg, Ter Aar, Tienhoven, Tuil en 't Waal, Vechten, Veenendaal, Vianen, Vinkeveen, Vleuten, Vreeswijk, Weesp, Werkhoven, Westbroek, Wilnis, Woudenburg, Zeist.

Adresboeken Gouda | 1906 | | pagina 163