f
WIJK L.
43
42
No.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
No
NAMEN EN BEROEPEN.
213
217
H
233
226
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
19
2
No 115 tot 118a Geiizensl iaat.
No. 26 tot 56.
Geuzenistraat.
Baan straat.
No. 35 tot 114.
16
18
239
240
241
247
248
P. J. de Reus sigarenmaker.
P. Spruit schippersknecht.
G. Loendersloot fabriekswerken.
P. A.. Verbrugge fabriekswerken.
A. M. Pinkse naaister.
D. de Gruil sjouwerman.
L. van Rijswijk metselaar.
J. Snel varensgezel
D. Lorius schilder.
117
118
14
15
230
231
43
45
46
47a
48
49
Wijk L.
NAMEN EN BEROEPEN
4
6
7
26
27
28
30
34
38
39
40
14
250
251
119
120
121
122
123
12i
221
222
224
225
21
22
23
24
25
9
10
77
78
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
53
54
55
56
57
59
60
61
62
63
64
65
66
68
69
70
71
72
73
74
F. C
217a J
218
No. 215 lot 250. Peperstraat
tot den leerstal.
P. Holthuijsen los werkman.
L J Boegheim pakhuisknecht.
No. 119 tot 229. Groeneweg
tot de Doelesteeg.
W. F Meijer opz chterwerkinr.
J. Soet werkman.
L. van Eikel werkman.
E. B. Verkalk arbeider.
A. G. Schouten arbeider.
P. J van derTuüntfouwsptnner.
Wed. S. Snel—Boot.
2a Wed. K. Teeuwen—Laforce.
W. Janssen kleermaker.
Wed J.,J Roepers—Boone.
M. Houdijk kaashandelaar.
8a Wed. J. L Cats—Witstijn.
P. Baks werkman.
J. Bojawal los werkman.
11a G. J. Sluiter sigarenmaker.
13a A Schiedon handelsreiziger.
D. Gastelein houtdraaier.
J. D. Korevaar letterzetter.
15a Wed T. Slraver—van Wijk.
W. A. Thijsen tuinman.
Wed. Montagne—Koppendraaier.
No. 1 tot 25. Groeneweg. Van
den Tiende weg tot de
Genzenstraat.
Wjjk K en L.
NAMEN EN BEROEPEN
H. Walthie borstelmaker.
Wed J. v. Klaveren—Knoers.
F. Anker fabriekswerken.
D. v. d Sloot smid.
A. G. van der Horst sigarenm.
G P. Broer pijpmaker.
J. Jongkoen pakhuisknecht.
H. Hooimeijer smidsknecht.
Wed. D. v. d. Sloot—Zinkhaan.
N. H. v. d. Wouden pakhuiskn,
P. J Melkert pakhuisknecht.
A. van der Zaan kuiper.
A. Ra bouw fabriekswerken.
G. van Hoorn schilder.
P. Boef fabriekswerken.
W. Hoegee opperman
F. van Waas verver.
H. G. Brinkman
J. Ernst schepenjager.
J. Broekhuizen asr.hman
H. K Brouwer sjouwerman.
A. ven Hoorn werkman.
H. van Loon stoker.
H. Spee koopman.
A. F Ernst los werkman.
G. Zandyk kuiper.
J. van Waas bleekersknecht
J. S. van Waas stoffeerder.
D. M. Boot los werkman.
I. Nobel pypmaker.
W. H. Knapen bleekersknecht.
J. J. Bakker pettenmaker.
J. Lekkerkerk fabriekswerken.
G. de Grauw timmerman.
A. Kwinkelenberg smid.
Wed. G. van der Kleijn—van
Riemsbergen
J. G. Overkamp behanger.
A. de Koning timmerman.
A. de Gruijl fabriekswerken.
Ie Burgerschool voor Jongens.
JSlop hoofd der le burg. sch. v. j.
van Dam koetsier.
van Ham scheepmaker.
A. H Kabel schipper.
Wed A. J. Bertels—Kabel.
219a J. Vergeer vereer.
220a Wed. D. P Verschoor—Boer.
P. G Overeijnder grutter.
C. de Jong schoenmaker
C. W. v. d Velde wijnkooper.
Van de Velde Halewijn
wijnhandel
J Vermeij commies gem. bel.
No.
P van Roeden vischkooper.
A. van Reeden klerk griffie
kantongerecht
42 A. Moleveld kistenmaker.
42a Antje Moleveld winkelierster.
D. Blnee zadelmaker.
Elisb Lorius werkster.
A.. Nonner koekbakker.
A. Elshout bleekersknecht.
Wed W van Eijsden—Schenkel.
Jannigje Visser.
T. Tuinder tuinman
J. H Blom pottenbakker.
W. Verbrugge koopman.
B. Boef werkman.
Wed. W. de Vroom—Tuiloo.
G. de Jong arbeider.
J Broer sjouwerman.
G. H Walthie arbeider.
Wed. S. Snel—Boot.
J. C. Verkerk kistenmaker.
J. Slegt timmerman.
J. J. Zeverboom fabriekswerken
J. van der Laan timmerman.
P. A. Verbrugge fabriekwerker.
G. H. Walthie arbeider.
Wed Bekkers—Blank.
J. Verburg fahriekswerker.
J. C. den Riet pypmaker.
Wed H. Soufl'reu—Meijer.
W. F. Schouten arbeider.
P. Klerks bleekersknecht.
227 M. J. A. Endenburg zeilmaker.
UTa G II. Garissen kantoorb.
228 W. G. Oudijk verver.
228a Ma. van Nestelrode.
T. van der Heiden melkboer.
Wed H. Groenendaal-de Gidts.
G. H. Groenendaal timmerman.
T. Bos sluisknecht.
233a Wed. V. D. Bulsman-Krahner.
M N. van Duin pijpmaker.
A. N. van Duin
C. Schouten kuiper.
N van den Berg los werkman.
C. J. Gladbach.
248a E van Maaren.
249a Johanna Ma Lugthart.
J. P. Delchambre cone. gymn.
A. Fokkers timmerman.