Fib 1 JONKER ZONEN.
Schelpen, Grint,
Scherp-, Slap- en Biggelzand
voorhanden bij
Gebrs. IJSSELSTIJN.
B411IJUMV Co., MARKT A 56—57, GOUDA.
Mantels, Japonstoffen, Tapijten.
Kantoor Vest O 573, GOUDA.
BOUWMATERIALEN.
A. J. IJSSELSTIJN Cz,
J. A. C. IJSSELSTIJN Cz., Kattensingel 118.
Handel in BK AN DSTOEl ’EN.
WIJK K,
32
NAMEN EX BEROEPEN.
No.
No.
X'o. 1S3 tot 188. Visehsteeg.
Kachelkolen.
Machinekolen.
194
203
huis aangenomen.
Gouwe No. 168.
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
150
lil
201
202
TELEPHOON No. 2.
Engelsche Vlamkolen.
Smeenootjes.
Engelsche Cokes.
Bruinkolenbriketten.
Houtskoolbriketten.
Houtskool.
4 J. P. Mul stoffenverver en tapper.
8 G. de Raadt koopman.
12 N. Hessing meubelmaker.
Wijk I en K.
NAMEN EN BEROEPEN.
Haardkolen.
Belgische en Engelsche
Anthracietnootjes.
Eenige vertegenwoordigers voor Gouda en Omstreken
der Josson-Cement.
Xo. 194 tot 205. Korte
Groeneiidaal z. z.
Wed. J. P. Spruit—van Velzen
winkelierster.
N. P. Spruit kantoorbediende.
193 A. Hendriksen koopman.
196 Wed. v. Detb—de Gidts goud
en zilver.
197 F. J. van de Pavoordt horlogem.
198 1. Duijs winkelier.
199 P. C Verhoef banketbakker.
J B. Vink kantoorbediende.
200 W. den Boer koopman in gel-
dersche waren.
J. Loeuwerink koopman in koek.
D. A. van Oije bierhandel.
J. van O(je in assurantiën.
203 J. W. de Bruin kuiper.
204 A. den Broeder koopman in
geldersche waren.
M’ v. Vliet metselaar en tapper.
Bestellingen worden ook aan
A
177 J. Smit—Koopmans.
178 L. Slobbe louwspinner.
186 D. Schaap werkman.
Xo. 189 tot 193b. Achter de
Visehinarkt z. z.
189 Centraal Telephoon Bureau.
Mej. R. Scberinga—Bakker.
190 P. van Loon touwslager.
191 A. de Jong fabriekswerken.
192 W. A. Gersie koetsier.
193 A. van Hertum letterzetter.
193a C. J. Leijerweert kleermaker.
1930 A. J. Roos hoofdagent v. pol.
Ill J. van der Woensel stucadoor.
175 J de Grauw pakhuisknecht.
176 Wed. H. Bouwer—de Jong.
133 H. de Jong kleermaker.
137 J. de Lood verver.
138 G. S In ’t Veld werkster.
139 L. Groenendaal.
H. F. C. Gerritsen bosbode.
P. Abbetna schoenmaker.
142 A. Koot timmerman.
143 C. Bron stoker.
til .1. Nobel pottenbakker.
146 J. Koppendraaier koopman.
147 A. Boer bakkersknecht.
147o M Vermei) zeilmaker.
148 C. Postmaa kleermaker.
118o C. Groeneweg timmerman.
W. F. Kuhlmeijer onderwijzer.
149 H. van Monnikendam blikslager.
130o J. J. de Jong broodslijter.
131 J. van den Heuvel schipperskn.
131 .1. Jongkind schipper.
132 F. K Urbanus sigarenmaker.
1320 A. van der Bijl pakhuisknecht.
133 V. Berlijn timmerman.
134 J. J. Jaspers schoenmaker.
133 J. T. Imholz gabelgaarder.
136 A. Prinsenberg verlakker.
157 N. J. de Jong fabriekswerker.
138 W.L. J. van Kersbergen schilder.
139o W. van der l.eeden straatmaker.
161 B. Bouwman koopman.
162 H. Sliedrecbt reiziger.
163 Wed. J. C. de Bruijn—Anker.
164 T. de Hoog schipper.
165 P. Berlijn los werkman.
lOBo H. J. Verheij bakker.
166 Wed. G. P. J. van Weesel—
de Komijnsteeg.
1 L. van Blokland timmerman.
No. NAMEN EN BEROEPEN.
Xo. 1 tot 16. Peperstraat tot
Wed. G. P. J. van Weesel—
de Vos.
167 J. J. van Duin tuinman.
108 T. J. Zuijdveld timmerman.
169 G. Tempelman mandenmaker.
170 Wed. P. van Gassel—van den
Hoek
171 H. Zandvoort pgpmaker.
172 W. den Os blikslager.
173 K. Anker loodgieter.