WIJK SS.
WIJK T.
HARKT A 56—57, GOUDA.
BAHLMAO Co,
Mantels, Japonstoffen, Fapijten.
BUILMAVV Co.. MIRKT A 56—57, GOUDA.
Mantels, Japonstoffen, Tapijten.
82
83
No.
NAMEN EN BEROEPEN.
NAMEN EN BEROEPEN.
No.
No.
No. 16 tot 29. Ctoudkade.
No. 314 tot 315. Stationsweg.
E. Vet machinist.
31
No.
NAMEN EN BEROEPEN
No.
NAMEN EN BEROEPEN
No. 1 tot 39 Krugerlaan.
13
en hun domicilie hebben
No.
NAME1S EN BEROEPEN.
No.
No.
J
I
Station Staatspoor.
B. J. van Kuiken restaurateur.
Namen van Schippers die in een vaartuig wonen
te Gouda
Xo. 40 tot 47 Kanaal en
liooge Schielandsche Zeedijk»
•287
288
289
1 tot 7. Einde Jaagpad
tot de Spoorbrug.
Wijk S SS en T.
NAMEN EN BEROEPEN.
16
17
18
290
291
292
293
294
295
296
297
298
305
306
309
310
311
312
40
41
42
44
45
46
47
16
17
18
19
23
24
29
30
31
38
39
32
33
34
35
36
37
39
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
3
8
9
10
11
12
13
14
300 c
302
303
304
D. Koster.
H. van Leeuwen.
G. Leurs.
F. Meilof.
T. Meilof.
J. Mul.
J. Oudakker.
L Oudakker.
W. M. Oudakker.
G. van den Ooslerkamp.
J Smit.
F. Sloepker.
314 Station Staatspoor.
314a S. D. Boon stationschef
315
1
2
3
4
5
6a N. Geeverding opzichter..
R. van Balgoij.
C. P. Beionje
A. Borst.
G. Broere
L. B roe re Lzn.
T. Boer.
M. L. van den Berg.
A. Dubbeldam
J. W. Elshout.
G. P. Fischer.
J. van Kleef.
P. Kooü.
P. A. de Ridder kapt, der inf.
A. L. de Blauw maj. landweer.
K. Spoelstra leeraar II B. S.
J. J v. Houweninge kantoor bed.
G. van Middelkoop timmerman.
E. van Dantzig onderwijzer.
J. Blaazer reiziger in naaimach.
I)r. J Geest leeraar B S.
G. W. Brons Middel leeraar
11 B S.
M. J C. van Swielen red dagblad
van Gouda.
Eijk bouwman
G. van Éijk bouwman.
M. Hamoen
G. A. van den Berg arbeider S. S.
J. Kortlever
A. den Boon veehouder.
A. Houd ijk bouwman.
van Roon visscher.
Wed. J. G. de Keizer—van Maanen.
A. de Hoog arbeider.
W. van Vegten schepenjager..
J Meilof brugwachter S. S.
11. B. Straver.
H. van Utrecht.
W J. Vermeulen.
G. van Vliet.
G. Vonk.
I). de Vries.
J. C. de Vries.
A. van der Wal.
W. F. Willemse.
Wed. D. Zeeman—van
der Pol.
B Matze bouwman.
W. Boe re arbeider
N. Oudijk tuinier
J. Streng arbeider.
J. Houd(jk bouwman.
J. Lexmond werkman.
G. van Vliet sluiswachter.
T. Koster spoorwachter.
F. L. de Jong spoorarbeider.
M. Boer bouwman
G. van Scha ik arbeider.
J. Dijksman stoker.
L. van Gelder machinist.
Watertoren.
Wed. C Grisniut—van Willigen.
G. Grisnigt klerk posterijen.
J. Huges leeraar 11. B. S.
J. Kim merer onderwijzer.
P A. Vingerling houthandelaar.
J A. W. Baart leeraar 11 B. S.
Dr. a. ten Sande veearts.
J. L. de Vos bouwkundige.
J. H. van den Bosch leeraar
H. B S. en Gymn
J. van Mensch kantoorbediende.
P. den Hertog fabrikant.
G A. de Jong bouwk. opzichter.
A. J. Schilt kaashandelaar.
3001; A. van der Laan pakhuisknecht.
S Braains comm. bij ’s rijks bel.
G. Oskam koopman.
J. Steen beek
Wed A. Moerings—Jansen
werkster.
G Jansen koopman.
J Usselstijn fabrikant
J van Dijk caféhouder.
D '/ax wav tuinman.
R. Lexmond bouwman
Wed. B. v. Wingerden-Teekens.
D. van Rhijn bouwman.
C. van Rhyn
Gebrs. Nagtegaal fabriek van
vuurvaste steen.
J. Vos arbeider.
J. den Outer, los werkman.
E. van Hemert arbeider.
G. Ouwerkerk
I. J. IJsselstijn houtzager.
H Burger arbeider.
G. de Joode
J. Plak
G. Broere timmerman.
No. 31 tot 39. Weg Zuidplas
en Jloordsche Tiendeweg.
Wijk T.
No. NAMEN EN BEROEPEN
NAMEN EN BEROEPEN
Ko. 8. tot 15. Broekweg.
8 H. van Eijk bouwman
9a W J. van Eijk arbeider.
lo
11
12
13
14
15
T. Verhoef! arbeider.
H de Ru ij Ier arbeider.
Wed. A. Bouwman—Rijkelijk-
huizen.
W. Fetter ambt, bouwpolitie.
J. van der Winden machinist.
G Vervaart boomkweeker
Wed. J A v. d. Lek—de Zanger.
M. van Vliet tuinman.
N. Both
P. Schoemaker boomkweeker.
II Schoemaker
Wed. G. Okkerse Verklei).
299a W. H. Bauhuis boekhouder.
299b A. Treels kantoorbediende.
299c II. P. van Buurt handelsreiziger.
300 J. O. Dill ambt. S. S.
300a G. Jue handelsreiziger.