COMMISSARIS DER KONINGIN. Mr. J. G. PATIJN, Resideerende te G Gravenhaag. Jh. Mr. BAIILMANN Co., MARKT A 56—57, GOI BA. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. Hoofdkiesdistrict „GOUDA” voor de Tweede Kamer der Staten-Generaal. BAIILMAAA Co., MARKT A 56—57, GOUDA. Mantels, Japonstoffen, Tapijten. Audiëntie, Zaterdag te elf uren. In het hotel van het Gouvernement, Korte Voorhout. Getal inwoners Getal Kiezers (■eineenteii onder dit district resnorteerende Gouda 2742 3235 Lekkerkerk 714 Capelle a/d IJsel Totaal 8844 59353 W. van 19051909. Boskoop Moercappelle Waddinxveen 59-353- 8.844. 4852 2280 23912 5608 621 3'32 2726 1855 3736 4654 79° 353 f92 572 5'8 5°5 250 686 Moordrecht Nieuwerkerk a/d IJse' Ouderkerk a/d IJsel Krimpen a/d IJsel Krimpen a/d Lek Gouderak Vertegenwoordiger Th. C. van Doorn ’s Gravenhaag, 28 Juni GOUDA is verdeeld in drie kiesdistricten. Het 1ste kiesdistrict bevat de wijken: A (Achter de kerk, Wljdstraat, Markt, Stoofsteeg, Hoogstraat). B (Dubbele Buurt, Oost- en Westhaven, Molenwerf, Lange en Korte Noodgodsteeg, Min- derbroedersteeg, de Punt, Veerstal). (Gouwe [van Wljdstraat tot Turfmarkt en van Nonnenwater tot Westhaven], Aaltje Baksteeg). D (KorteTiendeweg). F (Jeruzalemstraat van af No. 3, Spieringstraat, Kees Faessens Rolwagensteeg, Walesteeg, Hoefsteeg, Vijverstraat). H Blauwstraat, Naajjerslraat, Turf markt zz) I (Korte en Lange Groenendaal, Lombardsteeg, Vischsteeg, Achter de Vischmarkt). K (Peperstraat, Komijnsteeg, Kuiperstraat, Keizerstraat, Lange Willemsteeg). E (Groeneweg n. z.). O (Nonnenwater, Raam, Bogen, Nobelstraat, Drapiersteeg, Vlamingstraat, Verlorenkost, Vest). Het 2de kiesdistrict bevat de wijken D (Lange Tiendeweg). F (alleen no. 2 en 3). (Zeugstraat, Cappenersteeg, Lombardsche watertje). E (Groeneweg, Geuzenstraat, Baanstraat, Doelesteeg, Tuinstraat). M (Rozendaal, Wilhelminastraat, Robaarsteeg, Lemdulsteeg, Varkenmarkt [Oostzijde], Houtmansgracht). B(Spoorwegstraato.z., Boelekade, Jan van der Heijdenstraat, Bleekerssingel, Karnemelksloot, Eerste. Derde en Vierde Kade, Cornells Ketelstraat, Van Persijnslraat, IJsellaan, Vlackstraat, Fluweelensingel, Haneopraai). BB (Boomgaardstraat). S (Goejanverwellendijk, Willes, Krugerlaan, Steijnkade tot de Spoorbrug, Zwarte weg). Het 3de kiesdistrict bevat de wijken: F (Gouwe, van Turfmarkt tot Regentesseplantsoen en van de Vest tot het Rotlerdamsche Veer), Regentesseplantsoen). E (Kleiweg, Nieuwsteeg), (St. Anthoniestraal). H (Turfmarkt n.z., Lange Dwarsstraat, Vrouwesteeg). M (Varkenmarkt w.z.) Al (Kleiw-egsteeg, Nieuwehaven, Korte Dwarsstraat. Vrouwesteeg, Regentesseplantsoen). O (Rotlerdamsche Veer). P (Hooge Schielandsche Zeedijk, Bleekerskade, Turfsingel, Veerstraat, Erasmusstraat, Moordrechtsche Verlaat, Wachtelstraat, Lazaruskade, Onder de Boompjes, Prins Hendrikstraat, Heerenstraat, Boschweg, Singelstraat, Vorstmanstraat, Lethmaetstraat, Bockenbergstraat, Snoijstraat). Jaagpad, Kattensingel, van Strijenstraat, Spoorwegstraat w.z., Crabelhstraat). B (Overweg Spoor). S (Stejjnkade van af de Spoorbrug, Graaf Florisweg, Graaf van Bloisstraat, Ridder van Catsweg. P. C. Botbstraat, Stationsweg). T (Einde Jaagpad, Broekweg, Goudkade, Moordsche Tiendeweg, Hooge Schielandsche Zeedijk). Kiezers. Bevolking. 2988 970 106

Adresboeken Gouda | 1908 | | pagina 44